Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 abortusz és több éves...

3 abortusz és több éves hgomba után, hogy lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
38 éves vagyok. A párom mellettem van ha megtartom akkor is , ha nem azt is megérti. De ez a legszörnyűbb minden felelőség az enyém. Szörnyen szégyellem magam.Ki vagyok akadva.Sajnos tudom milyen tortúrával jár.
2011. jan. 19. 12:59
 12/62 anonim ***** válasza:
67%
A négyesnek üzenném, hogy ha figyelmesen elolvasta a válaszom, úgy kezdődött,,, "tudom, hogy nem az volt a kérdés...", egyébként ahogy az sem volt kérdés, hogy más válaszát kritizáljuk. Hogy őszinte legyek, baromira nem érdekel, hogy szerinted mi volt a kérdés.... ÉS VÁLTOZATLANUL NEM ÉRTEM HOGY LEHET VALAKINEK HÁROM ABORTUSZA. Ha az elsőnél nem, legalább a másodiknál már el kellene gondolkodni,hogy jó e ez a fogamzásgátlási módszer. Én biztos nem vetetném el, nem véletlenül akar jönni annyira az a baba...
2011. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nagyon nehéz, ha valaki nem szeretne babát, és mégis jön, annak ugyanakkora trauma, mint aki nagyon szeretne és nem jön. Ítélkezni nekünk nincs jogunk. Ha jó a kapcsolat a pároddal, nincs túl nagy anyagi gondotok, akkor én azt tanácsolnám, hogy tartsátok meg. Az ugrott be hirtelen, hogy képzeld el, milyen szép lesz idén a karácsonyod, eggyel többen lesztek, gyarapodik a család.

Ezt éltem meg pár éve, nem akartam már több gyereket, de hiba csúszott a védekezésbe. Abortuszt egyáltalán nem akartunk. Imádom ezt a gyereket, pedig el sem tudtam képzelni, hogy újra babázni fogok. Nagyon jó döntés volt:))

2011. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Hanyadik gyerek? És mennyi a korkülönbség- ha van?
2011. jan. 19. 13:35
 15/62 anonim ***** válasza:

35 vagyok, a gyerekek 11, 7 és 2 évesek.

A harmadik nem volt betervezve, de jött.


Először én is nagyon ki voltam bukva, de a kezdeti hónapok sokkja után megnyugodtam. Csak az számított, hogy a férjem is akarta, hogy megtartsuk.

2011. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
Mindentől félek. Hogy fogunk megélni, lesz-e munkám? Meg tudok-e "mindent" adni? Ja és tárul hozzá egy közepes depi is. Nagyon kétségbe vagyok esve.
2011. jan. 19. 13:46
 17/62 anonim ***** válasza:
A férjed mit szeretne?
2011. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:
Nem mond konkrétumot. Ez is jó, az is. Magamra hagyott.
2011. jan. 19. 13:51
 19/62 anonim ***** válasza:
Hányadik hétben vagy? Csak azért kérdezem, hogy mennyi 'gondolkodási időd' van?
2011. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:
Holnap leszek 8 hetes.És még mindig küzdök mindennel.
2011. jan. 19. 13:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!