Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 abortusz és több éves...

3 abortusz és több éves hgomba után, hogy lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:

Akkor max. kettő heted van eldönteni, te is tudod...hiszen az egész procedúra is időigényes, papírok, ilyesmi...

Mit tervezel?

2011. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
Még dokihoz is félek elmenni. Minden félében reménykedek(tem).Néha nagyon rosszakat gondolok.Sokat bőgök.
2011. jan. 19. 13:57
 23/62 anonim ***** válasza:
100%

Naakkor szerintem itt az ideje, hogy leülj a férjedel, és kifaggasd.

Azért neki sem mindegy, hogy alakul a dolog.

és nagyon nagyon hamar döntened kell, akár így, akár úgy.

A babának kezdenek kialakulni a szervei, van szívhangja, szóval ....

Ha megtartod, akkor az miatt kellenek a vizsgálatok.

Most a talpadra kell állni, összeszedni magad, és dönteni

és kívánom, jól dönts


Mindezt jóindulattal írom, nem bántásból.

Én ha tabletta mellett terhes lennék, több okból nem tartanám meg, viszont nem várnék eddig..

2011. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:

Van olyan barátnőd, aki lelket tud önteni beléd? Nekem szerencsére volt, és furcsa, de az ő szava sokat számított nekem. Először én is elgondolkodtam azon, hogy talán mégsem tartom meg, de ő nagyon megnyugtatott, nem győzök hálásnak lenni érte.

De: ha úgy érzed, hogy a lelki békét csak úgy áll helyre, ha nem tartod meg a babát, akkor szerintem vegyél egy nagy levegőt, és még a héten kezdd el az ügyintézést...

2011. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:
Köszi! Tegnap este megpróbáltam vele beszélni, de nekem kell eldöntenem. Nagyon-nagy a felelőség rajtam. Ma estére megpróbálok bejelentkezni a dokihoz.
2011. jan. 19. 14:04
 26/62 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy akár ilyen, akár olyan döntést hozol, alakuljon jól a dolog. Sok erőt!
2011. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Csalódtam a barátnőmben! Még az elején mondtam neki, hogy lehet, hogy terhes vagyok azt válaszolta elveteted és kész. Aztán meg sem kérdezte mi van velem.Rosszul esett.
2011. jan. 19. 14:07
 28/62 anonim ***** válasza:
24%

óvszer, pharmatex, injekció, pesszárium.

ha valaki nem akar teherbe esni, akkor nem esik...

bocs.

2011. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

nem tudtok a férjeddel leülni ezt megbeszélni?

Azért ez gondolom szinte az utolsó hogy esetleg babát vállaljatok. Ha megtartanád, vagy ha nem, el lehet köttetni a petevezetéket, én is ezt fogom csináltatni, mert a gyógyszert nem tudom szedni.

Minden jót!

2011. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
61%
Na nehogy már még őt kelljen sajnálni és együttérezni vele!Ez felháborító!Nehogy már 2011-ben ne tudjon valaki normálisan védekezni!Kisezer módszer van a fogamzásgátlásra.Nagyanyáink korában még rendben lenne a sajnálat,meg az állandó teherbeesés,de most..?!Elmondanám úgy halkan,hogy a nők több mint fele szintúgy van,mint a kérdező,könnyen,szinte első alkalomra terhes lenne,ha nem védekezne,csak ők éppen nem üldögélnek a gyakorikérdések teherbeesés témaköre előtt írogatva.Alap dolog lenne,hogy ha már volt egy abortuszom,akkor utána úgy vigyázok h ne legyek terhes,mint a szemem fényére!Nem még hogy harmadjára is elvetetem a babát majd még negyedjére is terhes leszek!Ez csak intelligencia és kulturáltság kérdése,semmi más!Sajnálom,lehet lepontozni,akkor is ez a véleményem,és közel sem sajnálnivaló az az asszony,aki már a negyedik abortuszát tervezgeti!!!
2011. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!