Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 abortusz és több éves...

3 abortusz és több éves hgomba után, hogy lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
19%
Egyetértek az utolsóval, második voltam :) Aki már meglett szólva, hogy nem ez volt a kérdés....
2011. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
19%
En is a 20:33-assal ertek egyett!!!
2011. jan. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
44%

jaj de nagyon okosak vagytok, támadni és fikázni az megy!

Szuper anyák!

Inkább menjetek kakasviadalt nézni.

2011. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
57%
Hát igen,sajnos itt kezdődnek a gondok,mikor valaki azt gondolja,hogy szuperanyaság kérdése,hogy vkinek nincs 3 abortusza,és tud normálisan védekezni,holott ez az alap,tiszta,világos,egyértelmű,mint a nap.Egy abortusz még lehet hiba,de kettő,három stb.,már nem hiba,hanem érdektelenség.Fura,hogy fél a spiráltól,meg hogy elhízik,de az már nem zavarja,hogy esetleg az abortuszoktól is lehet baja a méhének,és a 4 pici emberélet sem izgatja..Igénytelenségre vall az évek óta ki nem kezelt hüvelygomba,és nagyfokú tudatlanságra,hogy azt hiszi,hogy attól nem eshet teherbe..Simogassuk meg a buksiját,töröljük le a könnycseppet az arcáról és tekintsük áldozatnak,és egyenes út vezet a 4.,5.,6 abortuszig...
2011. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ha nem tudsz érdemben hozzászólni, nem kéne másokat megbántani, épp elég gondja van így is.

A hüvelygombát nem lehet véglegesen megszüntetni, bármikor előjöhet, akár uszodától, nem pamut fehérneműtől, vagy antibiotikumtól, és nem az igénytelenségtől. Az egyébként nem árt a terhesség alatt, sőt a nők 40% a átesik ezen a 9 hónap alatt.

Tudod vannak olyan emberek akikkel megesik abortusz, és lehet hogy ezerszer jobb emberek mint te, vagy lehet hogy nem, de nem kéne ilyen aljasan beszélni.

A pici emberéletről annyit, hogy egy 4-5-6mm valami az nem ember...

2011. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
88%
Te is voltál 4-5-6 mm-es valami. Úgy tűnik sokkal nagyobbra nem is nőttél! Itt nem egy abortuszról van szó, hanem a negyedik a téma.
2011. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
53%
Na igen,az meg a másik gond,hogy a 4-5-6 mm-es "valami",az nem is ember..Hol itt az élet tisztelete..?Mint írtam,ilyen felfogással a végtelenségig lehet növelni az abortuszok számát..hisz mi a tét..?Meg hát így védekezni is..minek..?Na ez az aljas látod..
2011. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
28%

jaj istenem, de okosak vagytok.

Fogjatok kezet:) jaj én is voltam 4-5-6mm valami, és akkor mi van?

2011. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
28%
egyébként ilyenkor embriónak nevezik, nem pici embernek...
2011. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
Mi újság veled, hogyan döntöttél?
2011. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!