Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 abortusz és több éves...

3 abortusz és több éves hgomba után, hogy lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Kedves 12.59-es sajnálom, hogy ennyire meg vagy keseredve!ÉS KÉPZELD EL VÉDEKEZTEM! Gyógyszert nem szedek ugyanis trombózis hajlamom van, a spirált meg nem szeretném magamban és az is kedves, hogy tudatlannak nevezel a hgomba miatt. Képzeld több nőgyógyásznál, természetgyógyásznál voltam,sőt a bőr és nemibeteg gondozóba is járok. Azon vagyok, hogy kezeljenek, de eddig mindig kaptam rá valamit és csak ideig-óráig segít. Tényleg mindentől előjön (ha egyet köhögök attól is).Nem ismersz, mégis mindenfélének elhordasz. Gondolom egy bunkó védőnő vagy a CSVSZ-nél.
2011. jan. 21. 17:02
 42/62 anonim ***** válasza:
40%

Látom kérdező,te még mindig a hüvelygombáddal vagy elfoglalva..Természetesen,hisz ez a legfontosabb!A "védekezésednek" ékes tanúbizonyságát adtad 4 (!) nem kívánt terhesség formájában..Kíváncsi lennék,hogy az az egy szerencsétlen gyerek minek köszönhette az életét,kockát dobtál..?Úgy tűnik,az is nagy ívben elkerülte a figyelmedet,hogy ki volt az,aki a kommentjeiben 4 oldalon át részletezte a depresszióját,nyavalygását,keserűségét..Szóval ennyit erről.

52%-osnak:

Most ezzel nagyot mondtál hogy a (szerinted)pici embert a terhesség ezen stádiumában embriónak hívják,ha nem mondod,magamtól sosem jövök rá..Csak én nem "pici emberről" beszéltem,hanem pici emberéletről,de úgy látszik téged ez nem zavar..

Bakker,hihetetlen hogy milyen emberek vannak..Ha minden nő így állna hozzá,az abortuszra váró nők elözönlenék a kórházakat..

2011. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
0%

Koszonom a sz@rra pontozast!!!

Es koszi nem, NEM vagyok szuper anyu de szerencsere megfelelek a kisfiamnak.

A ket masik lehurrogot valaszolonak pedig igaza van.

Es eddig ugyan csak igazat adtam az egyik valaszolonak de akkor ha kell kimondom erosen. Gyilkos aki abortuszt vegeztet el maganak! Ez puszta teny,ebbe senki nem tud semmit bemagyarazni.

Es plane,hogy nem 1 hamen mar 3??? Ennyiszer nem lehetett vedekezni?

Es ha szabad kerdezni,hogyan vedekeztel kerdezo? Mert nagyon kivancsi lennek ra...

Es igen nehogy mar megsimogassuk a buksijat es vigasztalgassuk. Azokat a pici teremteseket ki babusgatta mikor megoltek oket? Nezz meg egy abortusz videot es meglatod,hogy a baba probal elmenekulni. Egy erzo leny aki tisztaba van vele,hogy VESZELYbe van.

Ennyit errol.

Tobbszor vissza se nezek ennyi abortusz tamogatotol hagyingerem lett...

2011. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
56%

Hogy vagy, sikerült döntened?

Én nem hiszem, hogy valakit gyilkosnak kell kikiáltani az abortusz miatt, akkor nagyon sokan "gyilkosok" lennénk.

Jobb is ha nem néztek vissza, a kérdező nem kért lehurrogást. Ti meg puffogjatok magatokban.

2011. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel a pontozás,és az sem,hogy mit kért a kérdező,ez a véleményem.Ha egyöntetű sajnálkozásra és vigaszra vágyott,akkor nagy hiba volt itt kérdést feltennie.Kötve hiszem hogy értelmes nők többsége elfogadná és helyeselné ezt a helyzetet.Mellesleg a sunyi lapításból és témakerülésből ítélve el tudom képzelni a 4. nem kívánt terhesség sorsát is..
2011. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
70%

jaj akkor ne érdekeljen. Okoskodj csak, és vádaskodj.

ha nem teszik akkor utalj havi 200ezret, akkor nem kell abortuszra gondolnia sok nőnek.

Küldhetem a számlaszámom?

2011. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
0%

Figyi,neked nincs más szöveged,csak ez az okoskodás..?Na az ilyenek állnak sorban a segélyekért...pffffffffff

Nehogy már az anyagiakra fogjuk h vki nem tud normálisan védekezni...

2011. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

Kedveseim! Nem vágytam senkinek sem a sajnálkozására, sem a vigaszára,sem a megértésére!! Feltettem egy kérdést a normálisabbja válaszolt normálisan.Ez az én életem, az én lelkiismeretem nem hiszem, hogy ti szuper tanácsadók ezt valaha is fel fogjátok fogni vagy megérteni. Úgy tudom egyikőtöktől sem kértem pénzt semmire. Tehát semmi jogotok hozzá, hogy ítélkezzetek. Véleményt nyílvánítani azt lehet, hiszen ezért írtam ki a kérdést. A problémám rám és a családomra tartozik. Sok jó létben, biztos állással és biztos háttérrel rendelkező hölgyikék ne mondjanak rólam véleményt! Kívánom nektek, hogy az életben álljatok hasonló szituáció előtt- nem feltétlen terhesség- és aludjatok jól, és gondolkodjatok ezen nap mint nap.

A normálisaknak:Megtartjuk a babát! 8 hetes vagyok és minden rendben.

2011. jan. 23. 09:37
 49/62 anonim ***** válasza:
100%
Megtartjátok? De jó! szívből gratulálok, minden jót nektek!!
2011. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
84%

23:51nek üzenem, hogy nem vagyok roma, és nem állok sorba segélyért, mert képzeld én dolgozom a férjemmel együtt.

Felháborító, hogy miket merészelsz írni. Hogy nem sül le a képedről a bőr.

mire neveltek téged? Hogy másokat sértegess? Szerintem pont te vagy az aki segélyért áll sorba, esetleg roma vagy?

2011. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!