Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok lelkileg?

Hogy bírjátok lelkileg?

Figyelt kérdés
Hogyan bírjátok ki a sorozatos csalódást hónapról hónapra! Mi 2 éve próbálkozunk. A páromat megműtötték heresérvvel, kivártuk a 6 hónapot, de még mindig semmi nem történik. Úgy érzem elfáradtam...nem adnám fel soha, de kiégetem a várakozásban. Unom a negatív teszteket. Unom a reményvesztett perceket amíg megjelenik a csík és várom a másikat. Hogyan vészelitek át? Én próbáltam nem foglalkozni vele, próbáltam minden pillanatban ezen agyalni, próbáltam lazán hozzá állni...de elfáradtam! Ti hogy vészeltétek át ezt a mély pontot. ( A párom teljesen mellettem van, de kicsit unja már hogy ez tölti ki minden hónapunkat! Nagyon szeretné, de a hiábavaló próbálkozásba úgy érzem ő is elfáradt, és eredményeket akar mosmár!!!)
2011. jan. 15. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
menjetek el mindketten meddőségi vizsgálatra, én ezt tudom javasolni elsősorba. és ha minden oké, akkor már jobban fogtok hozzá állni a dologhoz, mert biztosra tudjátok, hogy egyszercsak összejön a baba.
2011. jan. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon nehéz! Mi négy éve szenvedünk ezzel, úgy hogy egyikünkkel sincs semmi probléma. Teljesen ki lettünk vizsgálva.

Menj el petevezeték átjárhatóságira, ha még nem voltál, aztán irány egy meddőségi!

Bármi kérdésed van, nagyon szívesen segítek! Már sok mindenen túl vagyok. :(

2011. jan. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok annyi mindenen túl mint ti de én se bírom már főleg hogy most bejött ez az endometriózisos betegség:-(
2011. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is hasonlo cipoben jarunk mint Ti. Mi lassan 5 eve varjuk a csodat. Minden honapban, izgatottan varom, hatha most sikerult, de semmi. Ilyenkor en is padlon vagyok, hozzam sem lehet szolni, csak sirnek. De 1-2 nap elteltevel ujra elolrol kezdem az egeszet. ( nem tudom medig).

Most elhataroztam, hogy lazitunk, nem szamolom a ciklus napjaimat, nem fogom keresni a terhessegi tuneteket magamon ( mar sokszor becsapott a testem: kesett 1-2 napot, fajt a mellem). Nem elhetunk ugy, hogy folyton errol beszeljunk a honap minden napjan-orajan. Mikor eszemben jut, hogy mi van akkor ha nem lesz soha gyerekunk, akkor nagyon faj es szenvedek. De erzem, hogy egyszer nekunk is gyerekunk lesz, szivbol remelem, hogy mindannyiunknak, akik regota varjuk a 2011-es ev meghozza a varva vart BABA-t. :)

E.

2011. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 2éve próbálkozunk,hiába. 2x összejött,az sem maradt meg. Lelkileg,idegileg nehéz feldolgozni,hogy megjön minden hónapban,hiába nem várom. A kollégáim fele szintén ezzel küzd...eszméletlen,milyen világban élünk. Hiába az egészséges életmód,a sok gyógyszer,vitamin...nem jön a várva várt csoda...

Kitartás minden babára vágyónak... Reménykedjünk együtt,hogy hamarosan eljön a mi időnk is!

2011. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!