Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem jött még össze a...

Akiknek nem jött még össze a baba hogy bírjátok lelkileg? Mert én már nem sokáig bírom.

Figyelt kérdés
A férjem tegnap mondta hogy az unokahúga terhes. Majdnem összeroppantam. Ezért is nem akarta elmondani. Már több éve próbálkozunk de semmi. Már orvosnál is voltam. Kiderült hogy pajzsmirígy alulműködésem van. Most állítják be. De mennyit kell még várni?? Mert én már nem sokáig bírom.
2010. aug. 10. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:

akkor már csak max. negyedévet nekem is volt de vizsgálatnál derült ki hogy nincs is pajzsmirigyem.. ezért elengedhetetlen a hormon...

azt mondta hogy 7-8 hét mire beáll a szervezet és akkor már lehetséges a terhesség


nekem beállitás után fél hónapra megfogant igy amikorra azt mondta hogy addigra kezdhetünk próbálkozni már a hat hetes uh-ra mentem... de kételkedtem hogy tényleg terhes lennék ... és az voltam.


a terhesség alatt 2-3 alkalommal ellenőrizni fogják a pm. hormon szintet. de ennyi.


Remélem összejön!!!!

2010. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem volt pajzsmirígyed?? Te jó ég!! 1 hónapja szedem a gyógyszert. Majd augusztus végén kell visszamennem. Szerinted akkor már mondanak majd valamit? Köszi szépen előre is.
2010. aug. 10. 11:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi egyébként nem vártunk rá sokat mert én fél év után elmentem mértem a hőmet és azt láttam hogy mintha elkezdődne a terhesség csak aztán mindig leesett a hőm igy fél év után elmentem az endokrinológushoz és amikor 2. kontrollra kellett menni mint majd neked most akkor én már terhesen mentem vissza ,

mondtam hogy babát várok el voltak képedve azt hitték csak pár hetes mire mondtam hogy 2 héttel utánna fogant hogy itt jártam..


igen nekem születésem óta van igy csak sose vizgálták rendesen mindig úgy tudtam hogy csak nem termel eleget..


szerintem minden rendben lesz. vért vesznek akkor is megállapitják belőle a tsh-dat meg a t3.t4 -et és ha az adatok rendben vannak akkor próbálkozhattok!!!


Kivánom hogy igy legyen és minden a legnagyobb rendben legyen !!!!!!

2010. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt is mondta a doki, hogy ha megfogan akkor nem marad meg, vagy ha meg is marad akkor meg szellemi fogyatékos lesz.

Köszönöm szépen a választ. sokat segített.

Jó babázást kívánok:)

2010. aug. 10. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:

erről csak annyit hogy amikor anyukám engem várt nem volt még ilyen vizsgálat aztán megszülettem és amikor két hós koromban kiderült hogy alulmüködik a pm-em az orvosok gyakorlatilag lemondtak rólam.


aztán átkerültünk egy másik orvoshoz aki csak annyit mondott ha évente a kontrollon normális az érték és jól be van állitva akkor semmi bajom se lesz.


14 évesen kikerültem a gyermekendokrinológusom köréből és csak azt mondta hogy ha fiatalon akarok babát figyeljek oda mert nem biztos hogy elsőre összejön ... aztán elbúcsúztunk és a felnőttekhez kerültem ott éves kontroll ha baj volt gyakoribb...


szóval nyugi nem lesz beteg szellemileg sérült a baba!!!!

vagy csak annyira mint én...- vicc.-

2010. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

megmaradni meg csak akkor nem marad meg és hal el a terhesség ha még a beállitáskor is alacsony a hormonszint.


szerintem keress egy fiatalos szemléletü dokit !!!! sokkal több +++ hirt és véleményt hallassz majd tőle.


Fel a fejjel és ne dőlj be a rémisztgetéseknek!!!

ez egy nagyon jól karban tarható "betegség" ami tul. képpen csak egy állapot


ja ! és a babának születés után se lesz baj a pm-ével !!! ezt jó tudni.

2010. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Véletlenül nem tudsz ilyen fiatalos dokit?? Mert én Újpestre járok Fenyvesi doktor úrhoz.
2010. aug. 10. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:
sajnos én debreceni vagyok ... ird ki az egészség rovatba is igy hogy itt és itt keresel ilyen dokit több szem többet lát alapon.
2010. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Régen Debrecenbe jártam a Bakó prof.-hoz. Csak elköltöztünk és már itt járok Pesten. Köszi az ötletet. Igazad van.
2010. aug. 10. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!