Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes feladni a baba...

Mikor érdemes feladni a baba utáni vágyat? Nem akarom, hogy a következő megint 3 évem is ilyen rossz legyen. Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
32 éves vagyok, 2 éve próbálkozunk és nagyon nehezen bírom már. Már az is eszembe jutott, hogy akarok- e egyáltalán. Olyan ki égettnek érzem magam. Már aggódok is kicsit, mert szerintem a férjem is unja már ezt a témát, ő nagyon szeretne már apa lenni. (véletlenül a keresztfiunk apának szólitotta, láttam, hogy könnyes lett a szeme.) Félek attol is, hogy ki tart - e melettem. Egyszóval már unom az egész témát, főleg ha valaki még rá is kérdez, na az a hab a tortán.
2010. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne mondj le róla! De ne is foglalkoztasson görcsösen ez a téma! Minél inkább akarod, annál kevésbé fog sikerülni. Tudod, mint a nagy Ő jötte. ha keresed, nem találod, ha csak élvezed az életet, akkor belebotlasz. Tudod pontosan, mikor van peteérésed? Azokon a napokon érdemesebb összebújni inkább.

Kívánom, hogy mielőbb valóra váljon az álmod!

2010. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi még csak másfél éve próbálkozunk. Teljesen kivoltam! Akkor nyugodtam meg amikor elkezdtünk a Kaáliba járni. Első inszem nem sikerült, most készülünk a másodikra. De itt legalább tényleg történik vmi, és nem csak várunk, és megy az idő.
2010. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Tegyetek a fürdő vizetekbe konyha sót és lazítsatok. Ne gondoljatok a babára! Nekem bejött!!! 3,5 hónapos a kisfiam!
2010. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj! Én a lányomra 4 évet vártam soha eszembe sem jutott ,hogy feladjam. Én ugy éreztem a végsőkig elmegyek... Nem lettem volna képes feladni. Ha valaki tényleg babát akar nem szabad feladni. Ne add fel... Probálj meg mindent.. Teák,homeopátia,természetgyogyász orvosi segédlet aviva vagy bármi. Ne torpanj meg menj előre hidd el megéri a sok küzdelem. 2,5 éves a kislányom s egy csoda. 6 insem,2 lombik után spontán jött. Hidd el megtérül a sok keserűség mikor a kezedben tarthatod őt. NEM szabad feladni!!!!!! Most már 18 hónapja ujra probálkozunk a tesókáért... Eddig nem akart összejönni.De annak ellenére ,hogy már van egy kislányom a kistesóért való harcot is folytatom amig csak a szivem dobog.... Hidd el az ut végén mindenkire baba vár. Csak van akinek hosszabb az utja...
2010. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző!Ezt olyan jó olvasni igy 2 év próbálkozás után egy kis reményt ad:(De néha nagyon nehéz!!Már röstellem megmondani a páromnak minden hónapban h megint megjött:S A multkor Anyukám is megkérdezte,hogy "Megint megjött akkor már megint nem vagy terhes??"hát...biztos nem gondolt bele mert Ő rögtön terhes lett mindig.Ennek ellenére Én is azt mondom soha nem szabad feladni!!!Én sem adom fel
2010. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! Én is ebben a cipőben járok, nagyon nehéz!!!!Tudom! Mikor meglátok egy pici babát, már sírok is, nem tudok uralkodni magamon. (nekem elhalt az előző terhességem azóta nem sikerül) Nagyon szeretnék kisbabát, komolyan. MOst próbálkozok minnféle homeopátiás dologgal, nyugtató cseppek (szorongást oldják fel), peteérést segítő gyógynövények, kineziológussal, nem adom fel!!! Hidd el én is a padlón vagyok az elkeseredettségtől, de nem adom fel!!! Muszáj! MIndent meg kell tenni! És ami a legfontosabb imádkozz...Ha nem voltál vallásos, itt az ideje, hidd el segít!!!! Kitartás!!
2010. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!