Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossz TSH után mikor sikerült...

Rossz TSH után mikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Nekem legutóbb 6,93 volt. Nektek mennyi volt az érték ami megakadályozta a terhességet? Mit kaptatok rá?
2011. ápr. 16. 19:59
 1/7 sumergo ***** válasza:

Nekem is rossz a TSH-m, de ellenkező irányba, 0,1, és babás vagyok. :-))

Akkor lesz baba, ha a T3 és T4 nagyjából a normális tartományban lesz. Mert az számít.

Sok sikert.

2011. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5,98 volt a TSH-m,Letrox tablettát szedek,reggel egyet.Nagyon hamar helyreállt.Most vagyok 16.1 hetes kismama.Talán Harmadik hónapban sikerült teherbe esni!Úgyhogy rendes gyógyszeres kezelés mellett, hamar sikerülni fog!

Sok sikert!!!

2011. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat és boldog babavárást kívánok és jó egészséget. Remélem nekem is mihamarabb lesz pocaklakóm. :))
2011. ápr. 16. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyan derítik ki, hogy jó, vagy rossz a TSH-m? És ez micsoda? Nőgyógyásztól kell kérni, hogy mondja meg, hogy jó-e?
2011. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rossz a TSH-d,az egy vérvizsgálattal derül ki,és azt jelenti,hogy alul vagy túl működik a pajzsmirigyed.Vannak tünetei,nézz utána neten.Miért gyanakodsz,hogy rossz lenne a TSH-d?
2011. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbbi vagyok.Ezt egy sima vérvétel vizsgálattal kérheti a háziorvosod.A pajzsmirigy hormonok hiánya vagy többlete akadályozhatja akár a teherbe esést is.Endokrinológus a szakorvosa a pajzsmirigy problémáknak.
2011. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:

Kérlek, nehogy kötekedésnek vedd!!


Nekem a meddőségi szakrendelésen derült ki, hogy túlműködik a pajzsmirigyem, nem is kicsit, de semmi tünete nem volt. A legtöbb embernél tudom, hogy van tünet, de nálam tényleg semmi nem volt, ezért jobb megnézetni, a biztonság kedvéért.

2011. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!