Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lelkileg hogy bírjátok a...

Lelkileg hogy bírjátok a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Már lefogytam 30kgt. 120 kgval mentem szülni, a szoptatás után elkezdtem fogyókúrázni. 86kgra sikerült lefogynom. Tavaly májusban kezdtem. Visszajött pár kg. Most 89kg vagyok és 173cm. Újra fogyózom mert 73-75kg a cél. Szeptember végére szeretném már 80kg alatt lenni. Igy is nagy változáson mentem keresztül, lelkileg már kicsit ki vagyok. Ti nem szoktatok néha elkeseredni?
2010. júl. 8. 17:41
 1/6 anonim válasza:
dehogyisnem!nap mint nap rámtör egy ilyen kikészültség kb. 10-15 percig tart,akkor mindig elképzelem az arcomat egy tökéletes testalkattal,akkor ez a kikészültség véget ér,mert csak az van előttem,hogy olyan alakot szeretnék!
2010. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem az a jó diéta, ami alatt nem készülsz ki..amikor néha-néha megengedhetsz maghadnak egy kis csalást...persze nem naponta...de fontos h diéta közben is jól érezd magad a bőrödben. Mármint ne légy szomorú, ilyesmi...
2010. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát én nem szenvedek diéta alatt sem. ha valamit megkívánok akkor eszem belőle egy kicsikét és aznapra mindenképp beiktatok egy 40 perces edzést.
2010. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fél éve fogyózom, az első 2-3 hét volt talán a legnehezebb, hogy vissza kellett fognom magam a kaja terén. azóta viszont ezzel semmi probléma. hetente 1x nyugodtan ehetsz többet, vagy amit éppen megkívánsz (csoki, torta).

ha ezt is elvonod magadtól, még rosszabb lesz, és ezért is leszel ki lelkieg. ráadásul ennyitől nem fogsz elhízni. :)


de mindenképp gratulálok, hogy ennyi ideig kitartasz, és még csinálnád tovább. nem tudom, mennyit és milyen módon mozogsz, de ha néha picit ki vagy, hagyj 1-2 hetes szüneteket. :)

2010. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem attól vagyok elkeseredve hogy nem ehetek azt amit szeretnék, hanem csak a kedvem rossz. De nem tart sokáig kb fél óráig borúsan látom a dolgot. De amikor van sikerélményem mert lemegy egy újabb kg, akkor már semmi bajom. Amúgy minden nap tornázok 30-40 percet. És gyümölcs, saláta, joghurt minden olyasmi amit fogyókúra alatt eszik az ember. Remélem már csak ez az évem megy rá.
2010. júl. 9. 07:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem fogytam még ilyen sokat, de nekem nagyon nehéz néha :( De gondolom mindenkinek, aki egy kicsit is szeret enni.

Én tavaly előtt 15kg-t lefogytam, de sajnos visszajött belőle. 62kg-ról kezdtem egy hónapja újra, most 59kg vagyok. Még szeretnék fogyni, azt a 9kg-t le akarom adni. Csak nehéz. :( Ha mások esznek előttem akkor egyszerűen muszáj vagyok a szobámban enni, mert nem akarok olyan kaját ami hízlal(a család meg csak ezeken él). :S

Hát minden fogyózónak a legjobbakat és kitartást!

2010. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!