Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan nő aki kövér és...

Van itt olyan nő aki kövér és terhes lett?

Figyelt kérdés
Veletek is bunkók szoktak lenni a nőgyógyász dokik?Elmentem dokihoz mert nem esek teherbe és a férjemmel minden rendben van.És ilyett mondott a doki,hogy lekéne fogyni 70kg-ra.Most 115kg és 165 magas vagyok.Aki nem eszik nem hizik.Akkor ne egyek egyáltalán?Meg mondom,hogy szerencsére kicsit fogytam meg nehezen tudok lefogyni.Ilyet mondot hogy olyan nincs aki nehezen tud lefogyni pedig van aki nem tud akármit is tesz.Ja meg arról nem beszélve hogy akinél eddig voltam mondta az a doki,hogy sárgatest hormonom alacsony.Ez akinél ma voltam azt mondta,hogy a tesztoszteron vagyis a férfi hormon magas.Hát ez hülye.Hülye bunkó egy orvos.Engem ne kezeljen fére.Elmegyek ahoz akinél eddig voltam az legalább rendes és megértő.
2009. jan. 28. 14:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Többieknek meg köszönöm a tanácsokat és a válaszokat!Látom van aki megért!

Utolsó válaszolónak köszönöm főleg mert ő értett meg a legjobban!

Én arról nem tehetek,hogy más orvos küldtek a kórházban.Normálisan is lehet közölni és nem ilyen bunkón mint ma a doki.Nem mondom azt hogy nincs igaza,mert igaza van de ahogy mondta.Na mindegy.Ja amúgy adott beutalót Szegedre az endokrinnológiára.

Ja azt nem írtam az első válaszolónak,hogy csináltak nekem hormon vizsgálatot és csak a sárgatest hormon alacsony a többi jó.Férfi hormonom is jó!Akkor nem tudom mért mondta,hogy magas.Meg volt trombózisom de nem azért mertKÖVÉR VAGYOK hanem mert elestem biciglivel.De a doki nem értet meg ő akkor is azt mondta mert a súly.Hát nem!!!!!!!Papírom meg van!Orvos is igazolja!

2009. jan. 28. 18:41
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megértelek. Én is kover vagyok es amikor pl. a haziorvoshoz kell mennem, nem is vizsgal meg csak annyit mond, hogy ameddig maga igy nez ki, addig mindig lesz problemaja. Mintha a sovanysag mindent megoldana.

Nagyon sok bunko orvos van, aki eszre sem veszi mennyire meg tudja bantani az embert a hulye beszollasaval.

Remelem, az endokrinologus kitalaja mi a bajod es tudjak orvosolni es hamarosan anyuka lehetsz. Drukkolok!

2009. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
21:30 VÁLASZOLÓNAK!kÖSZI!RENDES VAGY!
2009. jan. 28. 21:31
 14/18 A kérdező kommentje:
Ma kellett mennem hüvelyi uh.-ra és megint kifogtam azt az orvost akit tegnap és képzeljétek el,hogy tök rendes volt ma velem.És kiderült,hogy több tűsző pco gyanúja.Nyálkahártya vastagsága 12.5mm.Egyre nagyobb lesz a nyálkahártyám.Jó ez vagy rossz?Ezek szerint pcos vagyok és azért hizok meg ezért van hogy rendszertelen a ciklusom meg ezért is nem sikerül a baba.nem?Megyek majd Szegedre az endokrinológiára ambulanciára és remélem már rendben leszek kezelés után.
2009. jan. 29. 16:45
 15/18 anonim ***** válasza:
kerlek ird meg mi lett veled! drukkolok hogy minden ugy alakuljon, ahogy te szeretned!
2009. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi!Oké megíróm!
2009. jan. 29. 21:52
 17/18 anonim válasza:
100%

Olvasom az itt leírt kérdést, hozzá a válaszokat, és egyetlen egy dolog bánt nagyon... ha ez a fórum arról szól, hogy tanácsot, és egy kis lelkierőt adjunk a másiknak, akkor hol van itt néhány kérdésben az emberiség????

Egyébként a kérdezőnek üzenem, hogy vannak még olyan ember lányai, akik nagyon is melletted állnak!!


Kitartás! Nem azt mondom, hogy maradj ilyen! De azt leírhatom, hogy van olyan ismerősöm a környezetemben, aki igen is kövéren is teherbe tudott esni!


Egyébként, ha fogyni akarsz, csak magadért tedd, és csak annyit adj le a súlyodból, amiben még jól érzed magad!!! Ne azt nézd, hogy x cm-hez, y kg társul, hanem, amilyen súlyban TE jól érzed magad!!! A fogyókúrát is csak úgy csináld, ameddig kedved leled benne!!!


Sok Sikert még egyszer!

2009. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia! Mi lett Veled azóta??? Sikerült, amit szerettél volna?

Kérlek, ha ezt látod, írj! :)


25N

2014. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!