Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy terhes vagyok vagy csak simán kövér?

Figyelt kérdés
Eddig semmilyen tünet nem utal terhességre, csak az, hogy nagy a hasam és hiába edzem a hasizmom, nem fogyok (más testrésznél ez nem probléma, ott tudok fogyni és izmosodni). Viszont tudom nyomorgatni a hájacskámat, amit gondolom nem nagyon tudnék megcsinálni, ha baba lenne a pocakomban:):) Szóval akkor lehet hogy csak nem tudok fogyni? Egyébként szedek fogamzásgátlót.
2007. dec. 4. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Legegyszerübb módon.Veszel egy tesztet,megcsinálod,és valószínü,hogy megla´tod,hogy negatív.

2007. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legkésőbb 20 hét körül megmozdul, az már elég biztos...:-)

De ha csak ennyi, akkor ne izgulj. Nekem is mindig volt pocim, és mikor egy hónap alatt 10 kg-ot fogytam,akkor is volt hasam. Edzettem mint állat, de nem tűnt el a hasam. Ez adottság és örökletes dolog szerintem, nekem sem tűnt el a hasam.

De egy teszt és egy nőgyógyász hamar megmondja, hogy babád van-e.

2007. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te terhes sem vagy és kövér sem. Az a kis poci normális és nőies, nem mindenki lehet kocka hasú. Ha babád lesz,azt meg majd az elmaradt menzesszel úgyis megérzed :)
2007. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legfontosabb jel, a miki elmaradása. Ha volt, akkor nem kell félni. Ha meg nem volt, akkor csinálj tesztet. Az első hónapban nem hízol annyit, hogy látni lehessen rajtad vagy épp össze lehessen keverni a ducisággal.
2007. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a terhes pocak egeszen mas mint a zsiros igaz ez csak akkor derul ki mikor mar jol lathato,addig par honap eltelik biztos eszrevenned ha min4 honapig nem jon meg.vegyel malyvateat estenkent egy poharral es ne edz minden nap hasra kb 2szer egy heten szabalyos felulesek meg gyakorlatok.de a fogyokuras es testedzos honlapokon talalsz ra megoldast,biztos nem vagy terhes se meg olyan kover se.
2007. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!