Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy elég kövér nőn, akinek a...

Egy elég kövér nőn, akinek a hasa is nagy, hányadik hónapban vagy héten fog látszani, hogy terhes? (A teherbeeséstől számítva a heteket, nem az utolsó mensitől! )

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismertem olyat, aki kövér volt (100 kiló körül) és egyáltalán nem látszott rajta, a végén sem, hogy terhes.
2009. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban nagyon kövér, nem biztos, hogy látszani fog, vagy hogy terhesnek fog látszani, lehet csak még kövérebbnek. De azt id inkább a 7. hónaptól. Én 80 kg voltam, nem kövér, inkább húsos és csontos, fiús alkat. 7 hós terhesen még nem mindig vették észre. A baba fekvésétől is függ, és a medencecsont szélességétől.
2009. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85 kiloval kezdtem a terhesseget, mivel faros volt nem volt abszolut kismamas pocakom igy kövernek latszodtam, pedig elotte nem voltam az, csak jó fincsi kis husi :)
2009. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia 98 kg-mal kezdtem a terhességet az első képnél 22.hetes és 108 kg voltam [link] a második képnél 35.hetes és 113 kg voltam [link]
2009. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2009. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] 1 kép, [link] 2. kép
2009. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia,

88 kg estem teherbe, aztán 3 at fogytam a 12 hétig, hasam nem változott

most 18 hetes vagyok, teherbeesési súlyomnál tartok, és a pocim növekszik, a régi nadrágjaim kényelmetlenek, már kismama nadrágot hordok

2009. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok

köszi mindenkinek!

2009. szept. 15. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!