Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonlót vagy ilyet tapasztalt...

Hasonlót vagy ilyet tapasztaltatok már?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ki emlékszik rám, én írtam azt hogy 4-5 napja csak enyhe halványbarnás folyásom volt (ezen belül a 3.nap este vérfolt is volt) a ciklusom 21.napján. Ma vagyok a 37.ciklusnapomon és még mindig nem jött meg. Szárazság van, de közbe néha olyan mintha megjönne és már folyna is. bocsi a kifejezésért :) enyhe alhasi "szúrkák"vannak hol a jobb hol a bal oldalon,de inkább a bal.Tesztet csináltam,első nega,második másnap haloványan és időntúl pozi.Dokinál voltam (rákszűrés miatt is) és megvastagodott nyálkahártyát látott (9 mm) visszahívott 3 múlvára ha nem jönne meg. Fáradtság, álmosság jelen van,de ez lehet időtől is, mellem csak nagyon ritkán nyilalgat inkább, hirtelen mozdulatnál érzékeny a hasam. Nos csak az a szokásos kérdésem hogy volt így már valaki? :))
2010. dec. 29. 10:35
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Szia, sajnálom ami veled történt! nekem a mai nap (42.cn-on) negatív lett 25-ös teszt. Szóval most eléggé magam alatt vagyok, de mensinek még mindig semmi jele. Kitartást Neked, én viszont most egy ideig abbahagyom a gyk-t........elggé rosszul érintett most ez a negatív. Kitartás Lányok!!!! Drukkolok Nektek, én pénteken megyek visssza a dokimhoz, akkor jön vissza szabiról és meglátjuk hogy miért nem jön meg, hétfőn még írok Nektek hogy mi lett! Évi
2011. jan. 4. 13:04
 22/24 anonim ***** válasza:
Reméljük,hogy jó hírekkel térsz vissza!
2011. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság? Mi volt az orvosnál?

2011. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Na mit mondott az orvos?
2011. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!