Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonlót vagy ilyet tapasztalt...

Hasonlót vagy ilyet tapasztaltatok már, csajok?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. ezt a kérdést is én tettem fel, kíváncsi vagyok a véleményetekre! szerintetek?
2010. dec. 31. 07:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szia!és még nem teszteltél?én a helyedben már ma megcsináltam volna!nagyon szorítok Neked!írd meg az eredményt!
2010. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tegnapi reggeli tesztem negatív lett, mikor hazamentem délután 4-kor megnéztem és volt egy halovány második csík is.lefotóztam átformáztam negatívba a képet és ott is ott volt a csík....de nem tudom, hogy mikor jöhetett ki rajta, mert reggel vártam kb 3-4 percet és utána elraktam, mivel hogy egy csík jött ki..... tesztelnék, de nem merek mert csak 25-ös tesztem van itthon....délután lehet veszek érzékenyebbet, és reggel ellövöm :) az eredményt csak hétfőn tudom nektek megírni,de megfogom!!!!! köszönöm a drukkolást :) aranyos vagy
2010. dec. 31. 08:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem vagy terhes... A tájékoztatón is rajta van, h tesztelés után 10 perccel dobjuk ki a tesztet, mert utána már hamis eredményt mutathat. Ha terhes lennél, akkor a második csík vszínűleg rögtön megjelenne a kontroll csík után, még ha halványan is. Azért biztos, ami biztos, tesztelj még egyet, de ha negatív, ne tartogasd, dobd ki. Remélem, nincs igazam, hajrá!
2010. dec. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
félre ne érts, én nem hittem annak a tesztnek! tudom jól hogy átázik, meg megszárad és attól is lehet szellemcsík, csak gondoltam megosztom veletek, ha nem baj. már kezdek nagyon elkeseredni és jól esnek a támogatások. a szüleimnek nem is mondtuk hogy próbálkozunk mert akkor az lenne hogy miért nem estél még teherbe meg az ilyenkor szokásos rosszindulatú megjegyzések. szóval anyuék támogatására nem számíthatok, még. a páromnak sem akarom mondani hogy mennyire elkeseredett vagyok, mindig mikor mondja ha megjön hogy nem baj majd legközelebb összejön, meg jön a baba ha jönni akar csak helyeselek neki, belül meg sírok :( azért remélem hogy nem valami betegség miatt késik már ennyit. arra se lehet fogni a késést, hogy ezen agyalnék, akkor kezdek el a babán kattogni mikor már az utolsó napok vannak a mensiig,addig alig jut eszembe, mert a csalódás után mindig keresek valami elfoglaltságot. Azért köszi a drukkot :)
2010. dec. 31. 08:26
 5/17 anonim ***** válasza:

első vagyok!

ne keseredj el.azt írtad hogy 3-4 percig vártál a teszt eredményére.szóval még ott van 6-7 perc amikor eltűntél:)

a második kedves válaszoló pedig írta is hogy 10 perc az eredmény leolvasása:)képet nem tudsz feltenni a tesztről?

2010. dec. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
sajnos nem, mert a telómhoz nincs nálam az adatkábel :/ pedig egy nagyon hangyányit a telósképen is kivehető a csík, a telómon csináltam át negatívba a képet. de elég gyatra minőség. pedig kíváncsi lennék mit mondtok rá... otthon meg nincs netem :/ ezért is tudok nektek hétfőn válaszolni csak :S
2010. dec. 31. 08:41
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem a nem vart napjan az elso 5 perc utan nem latszott semmi...tiszta ideg voltam es behajitottam a fiokba...majd kb fel ora mulva megneztem es ott viritott a 2. csik...nana hogy terhes voltam...az hogy mennyi ido utan latszik a masodik az a hcg koncentraciojatol fugg...a nem vart utan kb 1 hettel teszteltem ugy hogy amint megjelent az elso mar latszott is a masodik...szerintem holnap tessek szepen pisikeleni egy masik tesztre...
2010. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ígérem hogy fogok, de veszek egy érzékenyebbet mert a 25-ös szerintem nem olyan jó még most. aranyos vagy, köszönöm :) ha megint negatív lesz és nem jön meg, akkor szerintem elmegyek hamarabb orvoshoz mint ahogy azt az orvosom kérte. tegnap megint együtt voltunk párommal és megint ugyanolyan furán belenyilalt az alhasamba, nem fájt csak kellemetlen volt. a mellem is fájdogál, de lehet hogy a mensi miatt van ez, vagy már nem tudom....
2010. dec. 31. 09:00
 9/17 anonim ***** válasza:

én is izgatottan várom a hireket majd...vick

B.U.É.K.

2010. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Írok! Neked is BÚÉK - Mindenkinek!!!!

B orongós napok tűnjetek tova

O kkal szomorú ne legyél soha

L épteid kísérje töretlen szerencse

D erűs percek rajzoljanak mosolyt a szemedre

O szoljanak el az óévnek sötét árnyai

G úzsból szabaduljanak a képzelet szárnyai


Ú j évet hozzon a nesztelen iramló idő

J öjjön már a rég várt, csodálatos jövő


É vek ha múltok, ha elszálltok napok

V idámságot, örömet számolatlan adjatok

E lfusson most az óévnek a

T öbbé ne legyen senkinek panasza


K erüljön betegség, bánat messzire

Í rmagjuk is vesszen mind a semmibe

V ágyaid sorra valóra váljanak

Á lnok szavak többé ne bántsanak

N övekedjen az igaz barátok tábora

O kosan élj, ne legyél ostoba

K ívánom neked, legyen 365 szép ünneped!

2010. dec. 31. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!