Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonlót vagy ilyet tapasztalt...

Hasonlót vagy ilyet tapasztaltatok már, csajok?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. ezt a kérdést is én tettem fel, kíváncsi vagyok a véleményetekre! szerintetek?
2010. dec. 31. 07:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok, még mindig nem jött meg!!!! A hőm péntek szombat vasárnap 37,1-2 volt ma reggel 36,9. a reggeli tesztem negatív lett, de a kontrollcsík is iszonyat halványan jött elő és 25-ös is volt csak otthon :/ nem tudom mi van velem, remélem nincs nagy bajom, mostmár kétségbe vagyok esve!! A héten elmegyek orvoshoz :S a mellbimbóm egyre érzékenyebb tegnap este a párommal kicsit összemordultunk és elkezdtem bőgni holott ilyen kis hülyességen, hogy "Pupák vagy" nem szoktem elbőgni magam, eléggé sok tünetem van de........ nem tudom mostmár.......
2011. jan. 3. 07:14
 12/17 anonim ***** válasza:
szia.az a baj,(saját magamból indulok ki)nálam is ezek a tünetek vannak minden mensi előtt.viszont most fog elvileg megjönni pár nap múlva.és nincs tünetem!!semmi.remélem sikerült.és neked is nagyon szurkolok!!
2011. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
de ma már a 41.napon vagyok.....ennyit még nem késett sose..... de reménykedjünk, drukkolok neked is
2011. jan. 3. 13:28
 14/17 A kérdező kommentje:
meg nekem mensi előtt elég sok folyásom van, most semmi, meg nem voltak mensis tüneteim, ezt most halál komolyan írom,csak a folyás
2011. jan. 3. 13:30
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Még mindig semmi?

2011. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szia, még mindig semmi, mensi sehol, ma megyek dokigoz. a mellem fáj és viszket a mellbimbóim érzékenyek, többet eszek, aluszékony vagyok, ég a gyomrom, a hőm 36,7-37,2 között mozog....hétfőn a tesz negatív lett azóta nem teszteltem. majd ma kiderül :) hétfőn megírom hogy mi lett!
2011. jan. 7. 08:08
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok, hogy baba legyen.
2011. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!