Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonlót vagy ilyet tapasztalt...

Hasonlót vagy ilyet tapasztaltatok már?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ki emlékszik rám, én írtam azt hogy 4-5 napja csak enyhe halványbarnás folyásom volt (ezen belül a 3.nap este vérfolt is volt) a ciklusom 21.napján. Ma vagyok a 37.ciklusnapomon és még mindig nem jött meg. Szárazság van, de közbe néha olyan mintha megjönne és már folyna is. bocsi a kifejezésért :) enyhe alhasi "szúrkák"vannak hol a jobb hol a bal oldalon,de inkább a bal.Tesztet csináltam,első nega,második másnap haloványan és időntúl pozi.Dokinál voltam (rákszűrés miatt is) és megvastagodott nyálkahártyát látott (9 mm) visszahívott 3 múlvára ha nem jönne meg. Fáradtság, álmosság jelen van,de ez lehet időtől is, mellem csak nagyon ritkán nyilalgat inkább, hirtelen mozdulatnál érzékeny a hasam. Nos csak az a szokásos kérdésem hogy volt így már valaki? :))
2010. dec. 29. 10:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
hát akkor kivárom valahogy a szombat reggelt.Nehéz lesz. Köszönöm a válaszokat, csak jó lenne tudni valami biztosat, az viszont nagggggyon komoly lenne ha elsején reggel pozitív lenne :) na jó, nem ábrándozok, csak eszembe jutott :D
2010. dec. 30. 10:30
 12/24 anonim ***** válasza:
Szorítok neked, várom a híreket! :D
2010. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
megfogom írni!! köszönöm, aranyos vagy, jól esik :) Addig is Mindenkinek B.Ú.É.K !!!!
2010. dec. 30. 10:38
 14/24 A kérdező kommentje:
ma a 38.ciklusnapom van és már egy jó ideje 36,8-36,9 a hőm, ez biztató lehet? ma is 36,8 volt, szerintetek? tudom, hogy teszteljek , holnap akarok is, de akárhogy is próbálok nem erre gondolni, nem tudok másra,csak arra hogy lehet most sikerült, de ha meg nem akkor meg mi baj van velem..... alig bírom kivárni a holnapot.....
2010. dec. 31. 07:52
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a hőd fennmarad az jó! Drukkolok, és várom az eredményt!

Búék!!

2010. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
szia! nekem is hasonló a helyzetem. nekem dec. 11én kellett volna megjönnie de nem jött meg, én majdnem 3 hétig csak barnáztam. csináltam tesztet, negatív lett de sztem túl korán csináltam (kb 8-9én szóval akkor még meg sem kellett volna jönnie). de 16án elmentem az orvoshoz és akkor még nem látott semmit nekem is azt mondta hogy menjek vissza 3 hét múlva és hétfőn megyek is. csak az a baj hogy azóta megjött rendesen :S és sok is van, a hasam nem fáj úgyhogy nem hiszem hogy vetélés lenne.. lehet nem is volt baba :S annyi tünetféleségem van hogy mostanában többet eszem és híztam is, de az nem feltétlenül azért van... de azért egy icipicit még reménykedem hogy mégis babás vagyok. remélem neked is összejött ;)
2011. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Szia,

Hát a te eseted is elég kétséges, de az enyém is. Még mindig nem jött meg! Ma teszteltem de a teszt nem mutatott semmit, de szerintem rossz is volt mert a kontrollcsík nagyon halvány lett.....nem tudom..... a mellem vagyis inkább a mellbimbóm egyre érzékenyebb.....a héten elmegyek orvoshoz.....nagyon nem tudom hogy mi van..... remélem hogy nincs bajom, mert a teszten már ki kellett volna ugrania a két csíknak a terhes lennék.....eléggé kétségbe vagyok mostmár esve....

2011. jan. 3. 07:10
 18/24 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy péntek szombat vasárnap reggeli hőm 37,1-2 volt meg már vagy 1,5 hete ennyi, ma reggeli hőm 36,9 volt.........
2011. jan. 3. 07:16
 19/24 A kérdező kommentje:
Létezhet hogy nincs elég hcg a vizeletemben???? mikor voltam orvosnál dec.20-án a ciklusom 27. napján azt mondta hogy anyálka hártyám 9 mm vastag, erre azt mondta hogy lehet bármi, lehet akár középidős ciklus is....... de akkor azóta már meg kellett volna jöjjön nem??????
2011. jan. 3. 07:23
 20/24 anonim válasza:
szia! (én voltam a "hasonló helyzetű") remélem neked összejött a baba, mert nekem sajnos volt egy spontán vetélésem.. :( azt mondták h lehet még esetleg méhen kívüli is, még vissza kell mennem az orvoshoz h ezt teljesen ki tudják zárni. de sztem a vetélés a valószínűbb mert akkor kezdem el vérezni amikor a munkahelyemen sokat kellett emelgetnem. :S félek h ez majd akkor is be fog következni amikor már tényleg tervezem a babát :S de akkor majd remélem minél előbb kiderül és akkor már fogok tudni vigyázni rá.
2011. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!