Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, megtennétek, hogy...

Lányok, megtennétek, hogy megírjátok az eredményt (tesztelésről, orvosi vizsgálatról), ha kérdést tesztek fel?

Figyelt kérdés

Engem személy szerint kicsit zavar, ha feltesz valaki egy kérdést, válaszolunk rá, és nem tudjuk a sztori végét. Mert sokan vagyunk, akik átérezzük mások gondját, aggódását.

Tudom, hogy hülye a "kérdésem", mert valójában nem is az, hanem egy kérés- csak nekem nem tetszik ez a hozzáállás. Ezt a módot találtam, hogy szavakba öntsem...

Köszönöm! :)


2010. dec. 22. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én is így valahogy vagyok, mint Te. Az elején érdekesnek találtam, hogy 10envalahányan írjuk, hogy drukkolunk hogy pozi legyen a teszt és sosem érkezett rá többet válasz.

De aztán belegondoltam, hogyha vki nagyon akart már babát, annyira örülhet a dolognak (ha pozi végre a teszt), hogy el is felejti hogy itt aggódott, vagy babonából nem ír stb. Ha meg nega, akkor nem szeretné megírni, hogy "bocs, mégse"....

2010. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom!Mindig várom mi van!Sőt van úgy is,hogy megkérdezem mi lett a végén és még arra sem jön válasz!Nem sok kérdést tettem fel itt,de mindig megírtam a végkifejletet!
2010. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én megértem, hogy miért nem ír, aki nem ír, csak nem tetszik :) Mert később másoknak bizony segíthet az az egy szó a kommentben...ahogy neki is segített a sok válasz.
2010. dec. 22. 12:34
 4/19 anonim ***** válasza:
Én pont most mentem vissza a kérdéseimhez és le is írtam hogy amire sokan azt írták hogy az egy nega teszt (azért volt aki látta a csíkot mint én:) ) az pozitiv volt 6+4 hetes babó lubickol odabent már :)és még vissza is válaszoltak h gratula:)
2010. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Akkor neked köszi :)

És gratula!

2010. dec. 22. 12:47
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is mindig megírom a végén, hogy mi lett, csak így tudunk később másoknak is segíteni. Ma is keresgettem valami után, de érdemlegeset nem tudtam meg, mivel egy kérdező sem írt vissza. Pl.valaki 6 hetes terhes volt, picit vérzett, mindenki kiabált neki, hogy irány ügyelet, utána tekert sem válaszolni, pedig jó sokán érdeklődtek még 2 hét után is.

Ha holnap után pozitív lesz a véreredményem, akkor tuti oda fogom írni mindegyik kérdésem végére, hogy sikerült. Ezzel egy kis reményt adok talán valakinek, hiszen nekünk az erős pozitív gondolkodás (is) segített. 60.000 ezer kiskatonával kevés esélyünk volt :) de mi mégis összehoztuk.

2010. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60.000??? Az nagyon kevés!!! GRATULÁLOK! Ügyesek vagytok! Megkérdezhetem, hogy mennyi idő múlva sikerült?
2010. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen, jól írtam. Október elején tudtuk meg, nagyon le voltunk törve. 12 sikertelen hónap van mögöttünk, ez lett volna a 13-ik, de kértem a jó Istent, hogy adjon nekünk babát, hisz olyan régen vágyunk rá és biztos szeretni fogjuk, nagyon jó helye lesz nálunk...és valahogy lenyugodtam, nem voltam feszült. Persze hőmérőzés és ovu teszt volt, 4 napot vártunk peteérés előtt, majd 2 nap múlva megint összebújtunk, de nem tudom pontosan mikor volt pé-m. Sem a hőgörbémen nem látszik pontosan, sem az ovu teszt segítségével nem tudtam biztosan, mikor van/volt pé-m. sose lett határozott pozitív.

Szegénykém még nem tudja, bekamuztam, hogy megjött...ajándék karácsonyra :)

2010. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Macimanó82 ***** válasza:
sziasztok:) eggyet értek veletek:) jó ha van végki fejlet:) Nézzetek rá a keresőbe a vannak karácsonyi lehendő kismamák kérdésre:) Én tettem fel és azóta élő fórummá nőtte ki magát:) nagyon szeretek ide feljárni mióta ez a kérdés kint van:)
2010. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én megírtam mindig, és olyan rosszul esett, hogy nem reagált rá vissza senki. :(
2010. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!