Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most akkor elment...

Szerintetek most akkor elment a baba vagy nem? Milyen amikor elvetél valaki?

Figyelt kérdés
Holnap kell menni nőgyógyászhoz, mert pozitívat teszteltünk, és most lennék 6 hetes 3 napos, szóval holnap lenne az első vizsgálat.Viszont ma mikor felébredtem úgy éreztem megjön, kimentem pisilni, és tényleg megjött, görcsöltem, meg minden.Bevettem egy Algoflex-Mmet, azóta jól vagyok.Most akkor elment a baba, vagy ez mi volt?
2010. dec. 21. 15:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
szorítunk,hogy minden rendben legyen!
2010. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Megjöttem, bent tartottak éjszakára a kórházban, mert a vérvizsgálat szerint terhes voltam, viszont 2 különböző UH-n sem látott semmit.Azt mondta vagy nincs már terhesség, vagy van, de annyira pici, hogy még nem látja, vagy méhen kívüli.Adtak vérzéscsillapítót, meg még valami gyógyszert.

Reggel megint vérvétel volt, ami a vetélést erősítette meg, mivel csökkent a hcg-m.Aztán délelőtt megműtöttek, gyógykaparás.

Köszönöm, jól vagyok.Sajnos a baba nem maradt meg, elvetéltem,de ennek ellenére jól vagyok, és mindent köszönök NEKTEK.Babánk pedig lehet még 100 :)

2010. dec. 22. 20:39
 33/39 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom:-(
2010. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de fel a fejjel!
2010. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
És nagyon köszönöm, hogy megírtad, ez másoknak sokat segíthet!
2010. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

De jó a meglátásod,babád lehet még 100 :)

Sok sikert.Drukkolok!

2010. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nagyon sajanalom, szoritok neked, hogy mieleobb osszejojjon a baba!!
2010. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Sajnálom...:(

Drukkolok hogy mihamabb összejöjjön megint.Nagyon jo a pozitiv hozzáállásod.

2010. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Egyenlőre várunk egy évet.Addig megpróbáljuk megteremteni a hátteret a babának, mert ez most véletlenül sikerült volna.
2010. dec. 23. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!