Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most akkor elment...

Szerintetek most akkor elment a baba vagy nem? Milyen amikor elvetél valaki?

Figyelt kérdés
Holnap kell menni nőgyógyászhoz, mert pozitívat teszteltünk, és most lennék 6 hetes 3 napos, szóval holnap lenne az első vizsgálat.Viszont ma mikor felébredtem úgy éreztem megjön, kimentem pisilni, és tényleg megjött, görcsöltem, meg minden.Bevettem egy Algoflex-Mmet, azóta jól vagyok.Most akkor elment a baba, vagy ez mi volt?
2010. dec. 21. 15:29
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
összesen egy szemet vettem be (vagyis párban van egy rózsaszín meg egy sárga együtt kell bevenni)
2010. dec. 21. 16:03
 12/39 anonim ***** válasza:

Irány az ügyelet! Én mindkét terhességem 6. hetében bevéreztem. Azonnal rohantam a legközelebbi kórházba, pedig falun lakok, de hívtam egy taxit. Nekem a babáim élete megért 1-1 fuvardíjat... (mindkét terhességet sikerült gyógyszerrel megtartani)

IRÁNY AZ ÜGYELET!!!

2010. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Csak az a gond, hogy a gyógyszer a görcs okát nem szűnteti meg, csak a tüneteket enyhíti és fedi el.
2010. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Indulunk az ügyeletre :(.

Ajj mostmár annyira tanácstalan vagyok :(:(

2010. dec. 21. 16:07
 15/39 A kérdező kommentje:
Aha, köszi neked is utolsó válaszoló.Meglátjuk mi van.Szóval akkor azt mondjátok sokkal rosszabb lenne, ha vetélés? Ismerősöm is mondta, hogy akkor csupa vér lennék.De ennyi idősen?(6 hét)
2010. dec. 21. 16:08
 16/39 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy holnapra már csupa vér lennél... Ne várj tovább, indulj az ügyeletre. Drukkolok, hogy minden rendben menjen! Írj majd!
2010. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Szólj a dokinak, hogy mit vettél be.
2010. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Mint korábban írtam, nekem így kezdődött, aztán sokkal erősebb lett a vérzés. Nagyon drukkolok a babádért!
2010. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Az esetleg nem lehet, hogy álpozitív volt a teszt?

Ha nem, akkor remélem, minden rendben lesz, majd azért írd meg mi volt!

2010. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Az orvosomat ég nem ismerem személyesen, csak időpontot kértem az asszisztensénél, szóval még csak nem is beszéltem vele.

Hát nem tudom, az első teszt, amit csináltunk nem volt szinte csík, de mégis egy kicsi, szóval olyan semmilyen volt.A második meg már határozottan két csíkos volt (X-epil)

2010. dec. 21. 16:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!