Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy csak az idegeskedés...

Baba vagy csak az idegeskedés az oka mindennek? Lehetséges hogy volt még életképes petesejtem ami megtermékenyülhetett?

Figyelt kérdés
Petting volt a barátommal ,miközben ujjazott lehet hogy magát is izgatta nem tudom mert sötét volt és félek hogy került belém valami és hogy most terhes vagyok!Próbálta betenni is de nem tudta mert nem is hagytam neki.Másnap este megjött de kevesebb volt a szokásosnál és most 28-án kéne megjönnie de ilyenkor már sokkal több és más jellegű folyásom szokott lenni.Talán nem is volt olyan hogy úgy jött meg hogy a folyás kimaradt.És most alíg van fehér folyásom!Már csak 8 nap van mensiig de félek hogy nem fog megjönni és hogy terhes vagyok!
2009. jan. 19. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha félsz attól csak rosszabb lesz és tovább tolódik! Nyugi, nyugi, nyugi! Tudom ilyenkor nehéz, de csak ezt tudod tenni!
2009. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De lehetek terhes??
2009. jan. 19. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is fog megjönni napra pontosan, mert egy ideg vagy!:S De amúgy ezt tudnod kellene, szerintem viszont ez alkalommal megúszod, máskor ne sötétbe csináljátok, ha ennyire félsz, és húzzon gumit.
2009. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor tesztelni is felesleges?Én már megőrülök annyira félek!!!Gyomrom a torkomban van egyfolytában!tanultam belőle és ha tényleg megúszom akkor ilyen nem lesz többet az tuti:Scsak nehogy terhes legyek most!!:S
2009. jan. 19. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem még korai a teszt de kb 1 % esélyt adok annak hogy babót hordasz a szíved alatt , ugyhogy NYUGODJ MEG!!!!

Aggodalomra semmi ok , várd meg a mensid napját és ha nem jön meg akkor is nagyon valószínű hogy csak az idegtől lesz de csinálj egy tesztet de addig is ne idegeskedj annál rosszabb , nem ismerlek de ki merném talán jelenteni hogy nem vagy várandós.

2009. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok...nyugi!=) ...De, ha még 8 nap van, hogy megjöjjön vegyél tesztet és megnyugszol!Mert ha tovább fogsz idegeskedni, az miatt fog késni, akár több napot is, tudom miről beszélek...

Tanultál belőle, többet ilyen ne forduljon elő, és még1x NYUGI=)

2009. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat el sem tudjátok képzelni milyen sokat jelentenek nekem ezek a válaszok!!!!

Most 1 picit megnyugodtam de bennem van még az hogy mi van HA MÉGIS...de nagyon remélem hogy nem lesz baj!Még egyszer köszönöm!!!

2009. jan. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!