Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, h ha esetleg teherbe...

Igaz, h ha esetleg teherbe esnék, nem maradna meg a baba, állandó idegeskedés miatt és, h nem eszek rendesen?

Figyelt kérdés
Szedek gyógyszert,csak kíváncsi vagyok,h ez tényleg igaz-e!?
2010. dec. 26. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igaz!
2010. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gyógyszer mellett,kizárt ugye?mert őszintén szólva 2-3 napja szúr az alhasam és félek,amúgy az idegeskedés miatt már nem egyszer elájultam,mert ez idegeim rosszak a családi körülmények miatt!
2010. dec. 26. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Tabi mellett, ha rendesen szeded, szinte kizárt, hogy terhes legyél. Az alap kérdésed pedig szerintem nem igaz. Én sem ettem rendesen mikor teherbe estem, és nagyon stresszes is voltam, és most egy 9 hónapos nagylegény anyukája vagyok. De én nem szedtem tabit. De te így tuti nem vagy terhes.
2010. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!