Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól lehet hogy nem fejlődik...

Attól lehet hogy nem fejlődik rendesen a baba ha a terhesség alatt nagy a feszültség és sok az idegeskedés?

Figyelt kérdés
Az első terhességem nagyon szuper volt,és tudom hogy nincs egyforma terhesség,de akkor is aggódom.Már a legelején jöttek ugyebár a szőrnyű roszúllétek,aztán 6.héten vérzés,korház,11.hét környékén,magas vérnyomás,rossz afp eredmény ez okból kifolyólag,4 hét várakozás a kromoszóma vizsgálat eredményére,ami szerencsére jó lett,de aztán fehérje a vizeletbe,toxémia gyanú,most meg a 36 héten közölte a doki hogy pici a baba,bár a 32.héten is azt mondta hogy lehetne nagyobb is.Igy most 2 hét mulva vissza kell mennem uh-ra.Egykét megnyugtató választ irnátok nekem azt megköszönném.
2010. ápr. 2. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
lazíts, tegyél be valami nyugtató zenét. kicsi a baba? pont akkora amilyennek lennie kell. no para. kis baba is egészséges, miért kell minden babának nagynak lennie? amúgy meg még fog nőni. beszélj hozzá :D
2010. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd kint felhízlalod:)

Komolyan: ne aggódj, még 1-2 hetet húzzatok ki, aztán jöhet a baba, idekint szépen fejlődik majd, nem kell minden gyereknek 3.5-4 kilóval születnie!

2010. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is állandóan azt mondta az orvosom, hogy kicsi a baba. Ez már a második várandóságom volt, tudtam, nagy gyereket nem is tudnák kihordani (157 cm és 54 kg). Többször be is akart fektetni a kórházba ebből kifolyólag, én elutasítottam. Utolsó UH 2800 grammos babát mutatott, 12 óra múlva pedig 3150-el megszületett a fiam. Na, ennyire volt kicsike a baba!

Az UH fél kilót is tévedhet, ettől nem kell félni.

Az, hogy egy baba mekkora, azt nem tudjuk befolyásolni. Nyugodj meg, lehet, hogy nem lesz óriás babád, de a pici baba is lehet ugyanolyan egészséges!

2010. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó négy hétben nőnek a legtöbbet. Nyugi, lazíts! A te babád legfeljebb nem lesz az első perctől kezdve vasgyúró. Könnyebb lesz a világra hozni :=) ! A kis baba is egészséges, nemcsak a négy kg körüli.

Figyelj az étkezésedre, hogy neki is biztosan elegendő vitamin, értékes tápanyag jusson. Sétálgass, ne idegeskedj, kellemes, lágy zenét hallgass és beszélj sokat hozzá!

2010. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!