Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sok idegeskedés tényleg meg...

A sok idegeskedés tényleg meg öli a petesejteket?

Figyelt kérdés
Itt olvastam rola. Az én munkahejem elég rossz mostanában. a főnököm= állat. Nincs gyereke kb 60 éves a férje pedig börtönör volt. Teljesen ki készit. Kezdem elhinni,hogy ez lesz az oka,hogy nem jön a baba. (Mindkettönkkel minden rendben van.)
2009. nov. 21. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé lesarkítottad a kérdés lényegét, de nagy vonalakban igen, így van. Stressz hatására a petetermelést leállítja az agy a megfoganó baba érdekében/védelmében. 39+5 hetes kismami
2009. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg eléggé le van egyszerűsítve a képlet, de valóban így van. Ha a tested úgy érzi, a pici nem lenne "biztonságban", akkor nem engedi megfoganni. Ez félig pszichés, félig kémiai dolog (visszamaradt állati ösztön bennünk, védjük a kicsit). Mivel sok a stressz, félelem, düh az életedben, olyan mintha nem lenne biztonságos a környezet, és talán tényleg ezért nem érkezik meg. (Természetesen vannak ellenpéldák, mert a legnagyobb gond közepette is érkeznek babák, de talán te érzékenyebben reagálsz a téged ért hatásokra.) Ha van lehetőséged, szerintem válts munkahelyet. Persz,e tudom, hogy ez manapság mennyire nehéz. Nézelődni azonban szabad, hátha rábukkansz valamire! Ha pedig nem, akkor próbálj lazítani otthon! Masszázs, zene, finom ételek, nagy séták, romantikázás a pároddal! Sok-sok szerencsét!
2009. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Mivel nincs semmi bajunk egyikőnknek sem azért gondoltam, hogy talán ez is lehet. A sok lelki terror a nap 8 vagy 10 órájában teljesen ki készit. Az a baj, hogy próbálom én nem figyelembe venni de mindig ott van a főnök. Már én is gondoltam a munkahely váltásra de a ruhaiparban ugyanez ez a hejzet minden varrodában.( szalagvezető vagyok egyébként) biztos hallotatok már rolla, hogy előbb utóbb minden szalagvezető valamelyk pszihiátrián köt ki.
2009. nov. 21. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!