Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek nekem ezt a...

Megnéznétek nekem ezt a tesztet? Lombik előtt állunk!

Figyelt kérdés

Kérlek ne hülyítsetek. Ebben a hónapban volt HSG-m, rá 1 napra voltunk együtt, utána csak 1 x.

[link]


A képek. Az alsó ovu teszt a legfelsőt csináltam elsőnek, de mióta megszáradt halványabb a középsőt az ovuval együtt.


[link]


[link]


Nekem állítólag nincs peteérésem, a páromnak meg annyira rossz a sperma eredménye, hogy állítólag csak lombikkal lehet babánk. Annyira ideges vagyok kérlek őszintén írjatok. Én nem is tudom, mért teszteltem. Csak reggel fölkeltem, és megcsináltam.


2010. dec. 3. 06:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

Tiszta szívből Gratulálok!!!Nagyon Boldog Babavárást Kívánok!Nagyon Vigyázz Magatokra!!!Tudom most mit érzel mi 4 évet vártunk rá!Boldog Karácsonyt ennél szebb ajándék nem is kell az embernek!:-)))

9hetes kismami

2010. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
gratulalok! :))) Innentol kezdve csakis a pozitiv torteneteket szabad itt elolvasnod! :) boldog babavarast! 13hkm
2010. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:

:-)))) hi-hi igazad van kedves utolsó. Meg se nyitom ami vetélésről kérdez...


Köszönöm a gratulációkat!

2010. dec. 8. 15:39
 54/64 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy azóta? Mekkora a pici? :)
2010. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

SZiasztok. Voltam múlthéten dokinál, akkor 5 hetes voltam csak, de nem bírtuk tovább. 5mm-es petezsákom volt, jó helyen. JAnuár 4-én kell menni újból.

Kicsi nehezen viselem, de édes teher. Vannak napok mikor szörnyű hányinger kínoz, savas is vagyok, cicifájás nem múlik, és örökké álmos. DE MINDENKINEK KÍVÁNOM AKI VÁGYIK RÁ!!!!

2010. dec. 20. 08:21
 56/64 anonim ***** válasza:

Ezek,nagyon jó hírek,gratulálunk!!!

Kitartást,vigyázzatok magatokra!

2010. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Bizony, édes teher! :) Kívánok Nektek minden jót, és nagyon boldog ünnepeket!
2010. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:
Köszi! nektek is békés, boldog ünnepeket! :-)
2010. dec. 22. 06:06
 59/64 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagytok azóta??? :))

2011. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, hogy érdeklődsz!

Hát édes teher:-)))) Elég nehezen viselem.

DE NEM BAJ!!!! már 15+5 vagyok. Kiválóak az eredményeink!

Sajnos még mindig rosszul vagyok reggeltől estig. Azt hitem elmúlik az első trimeszter után, de nem. Nembaj majd ha megmozdul. Be kell vallanom eléggé félek a szüléstől, de nincs mit tenni, onnan már csak úgy jön ki ha megszülöm:-)))) Ami még rettentő fura ahogy változik a testem. Döbbenet de 12 héttől terhesnaci, és most már ismerősök is megdöbbennek, mekkora a pocim. Ahogy így nézegetem itt a tippelős kérdéseknél sztem simán tippelnének 20-24 hetesnek, csak szégyenlős vagyok képet rakni, mert nem vagyok az a modell alkat. Ezért is csodálkozom, hogy volna hol lapulni a kis vakondnak, de ő mutogatja magát:-)

Még egyszer köszönjük, az érdeklődést!

2011. febr. 23. 11:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!