Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek nekem ezt a...

Megnéznétek nekem ezt a tesztet? Lombik előtt állunk!

Figyelt kérdés

Kérlek ne hülyítsetek. Ebben a hónapban volt HSG-m, rá 1 napra voltunk együtt, utána csak 1 x.

[link]


A képek. Az alsó ovu teszt a legfelsőt csináltam elsőnek, de mióta megszáradt halványabb a középsőt az ovuval együtt.


[link]


[link]


Nekem állítólag nincs peteérésem, a páromnak meg annyira rossz a sperma eredménye, hogy állítólag csak lombikkal lehet babánk. Annyira ideges vagyok kérlek őszintén írjatok. Én nem is tudom, mért teszteltem. Csak reggel fölkeltem, és megcsináltam.


2010. dec. 3. 06:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony pozitív!:) Gratulálok!
2010. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok boldog babavárást kívánok.
2010. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, de ott volt a férjem mikor megcsináltam. de nem baj :-)))) Csak nem merem elhinni. Azt se tudom most ilyenkor mit fognak csinálni a meddőségibe, ráadásul a progreszteron szintem a 0-val egyenlő :-((( van még itthon utrogestanom, most gyorsan raktam fel. Múlt hónapban a 22 napon 0,8 volt:-((((


tudjátok az a legfurább mikor más írt ki ilyen kérdést nagyon határozottan tudtam segíeni neki, és láttam a csíkot, most meg, hogy nekem kéne, nem is merem látni :-))))

2010. dec. 3. 09:19
 14/64 anonim ***** válasza:
100%

Ez pozitív bizony :)


És szívből gratulálok hozzá! (Egyébként 2 olyan ismerősöm is van, aki hsg után azonnal várandós lett, úgy, hogy elvileg nem is volt elzáródás sem, és mégis...)

2010. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:
nekem se volt elzáródva, egyik sem. talán még arra tudok gondolni, hogy az a kevés katona, ami van a férjemnek, így könnyebb utat tudott megtenni. Végül is 1 db-nak kellett célba érni, de már az is a csodával határos, hogy volt peteérésem.
2010. dec. 3. 09:44
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
Akkora nagy gratula megy neked,:D:D:DKismama vagy...Ez nagyon szuper.ÉS hidd el nyugodtan.Ennyi teszt nem hazudik:DWOW
2010. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
sZIA :) eLSŐ VAGYOK :) Látod?Mondtam én ,hogy pozi a teszt :) A Jó Isten áldását kívánom Nektek -és NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT NEKTEK :)-Talán egyszer nekünk is összejön a baba,de a páromnak nincsen életképes spermája sajnos...:(
2010. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

ne adjátok, fel. Mi se tesszük, ha van ha nincs baba. Kedden kiderül sztem, mert a központban csak megnézik.

3 hete tudjuk csak hogy lombik. a hsg óta, de elég nehéz volt feldolgozni. és láss csodát, bár még nem akarom elkiabálni!!! Boldog békés ünnepeke nektek is!

már olyan profik, hogy akár here szövetekből is nyernek kiskatonát.

2010. dec. 3. 10:22
 19/64 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!Majd írd meg azért hgy mit mondtak!
2010. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, én is. Remélem tényleg baba lesz. Majd írj mit mondtak.
2010. dec. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!