Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek nekem ezt a...

Megnéznétek nekem ezt a tesztet? Lombik előtt állunk!

Figyelt kérdés

Kérlek ne hülyítsetek. Ebben a hónapban volt HSG-m, rá 1 napra voltunk együtt, utána csak 1 x.

[link]


A képek. Az alsó ovu teszt a legfelsőt csináltam elsőnek, de mióta megszáradt halványabb a középsőt az ovuval együtt.


[link]


[link]


Nekem állítólag nincs peteérésem, a páromnak meg annyira rossz a sperma eredménye, hogy állítólag csak lombikkal lehet babánk. Annyira ideges vagyok kérlek őszintén írjatok. Én nem is tudom, mért teszteltem. Csak reggel fölkeltem, és megcsináltam.


2010. dec. 3. 06:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

Íme a kép:


[link]

2010. dec. 8. 06:37
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
Ezek aztán szép tesztek.gratulálok kismama,nagyon vigyázz magatokra,és boldog karácsonyt nektek.
2010. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok én is!!De szerintem elég lesz a tesztekből nem kell csinálnod többet mert tényleg terhes vagy, higgyétek el mindketten a férjeddel együtt!!!:):):)

Boldog babavárást kívánok!!!

2010. dec. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
:) köszönjük, nektek is Békés boldog ünnepeket!
2010. dec. 8. 07:59
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok,ez egy igazi ajándék Nektek!Vigyázzatok magatokra és nagyon drukkolok hogy minden ok legyen!!!
2010. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szépséges pozi teszt!! Gratulálok, és vigyázz magatokra!!


11+4hkm

2010. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon-nagyon sok boldogságot Nektek! Gyönyörű karácsonyotok lesz azt hiszem:) Bár nekünk is az lenne, még kb 1 hét és kiderül:) Jó volt olvasni a történeted, erőt adott.

Sok puszi, gratulálok!!!!

2010. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm!!!!! Mindenkinek drukkolok. :)
2010. dec. 8. 09:39
 49/64 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kérdésedről kerültem át ide. Mikor azt olvastam, megkönnyeztem. Annyira a szívem szakad meg az ilyen történetektől :( Álmomban sem gondoltam volna, hogy aztán jön egy link, amin rengeteg pozi tesztet látok :D AAAAAnnnnyira gratulálok! Csodálatos sztori ez így reggel :) 8 hónapos kislány anyukája
2010. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
:-)))) nagyon köszönjük!!!! Úgy látszik ma minden kommentett meg fogok könnyezni! De nem baj, végre boldogság!!!!!
2010. dec. 8. 09:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!