Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek nekem ezt a...

Megnéznétek nekem ezt a tesztet? Lombik előtt állunk!

Figyelt kérdés

Kérlek ne hülyítsetek. Ebben a hónapban volt HSG-m, rá 1 napra voltunk együtt, utána csak 1 x.

[link]


A képek. Az alsó ovu teszt a legfelsőt csináltam elsőnek, de mióta megszáradt halványabb a középsőt az ovuval együtt.


[link]


[link]


Nekem állítólag nincs peteérésem, a páromnak meg annyira rossz a sperma eredménye, hogy állítólag csak lombikkal lehet babánk. Annyira ideges vagyok kérlek őszintén írjatok. Én nem is tudom, mért teszteltem. Csak reggel fölkeltem, és megcsináltam.


2010. dec. 3. 06:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
NEM VOLT EGY DARAB SPERMÁJA SEM!! Volt genetikán is meg amit el tudsz képzelni mindenhol. Totál elkeseredett, te tudod milyen ez egy férfinek!!Én vigasztaltam mindig, és minden nap elmondtam neki,hogy igen is ő az én bikám, és lesz baba , bízzon benne , és szedje a vitaminokat!!! És igazam lett. El sem hittük amikor elértük a pár milliós spermaszámot, ha tudnátok milyen bulit csaptunk:))jó persze lombikra elég volt, de mint írtam az nem sikerült, de nem adtuk fel és bizony a természet adott nekünk:) egy csodás kisfiút:)) meg a maca meg a vitaminok:)) és most megsúgom remélem három nap múlva pozitívat tesztelek megint:)nagyon sok sikert nektek is és mindenkinek:)Bea
2010. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom....Bea :)-nem semmi -na ez nem semmi!!!Nálunk ugyan ez detto-komolyan :) 1 db sperma sincsen sajnos.Na de NAGY ERŐT ADTÁL-Komolyan a karácsonyom sokkal BOLDOGABB lesz,hogy beszélhetek Veled :)Akkor részletesen leírnád,hogy mit szedjen a párom és mennyit?Jajj....:) VANNAK CSODÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁK :) PÁM -PÁM PÁM :)
2010. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bizony:)) örülök, hogy itt összefutottunk:)) Tehát napi egy kiskanál méhpempő, 1 tabi maca vibe, 1 szem E vitamin és 500-as vagy 1000-es c vitamin. Ha ezeket beveszi már kész is a reggeli:) Gondolj csak bele, mi nők úgy születünk, hogy rengeteg petesejtünk van már kis sejtekben és mikor tinik leszünk minden hónapban elkezdenek érni, a pasiknál ugyan ez van a spermával, és bizony vannak még is nők akiknek hiába van ott születés óta az a többszázezer kis sejt valami oknál fogva még sincs peteérésük, és ekkor jönnek a dokik, gyógyszerek, gyógycuccok és hopp lesz is pé-jük és babára esély, a pasiknál is van így , mint a te párodnál és az enyémnél, tehát ha a nőkön lehet segíteni akkor itt a bizonyíték ,hogy a férfiakon is segíthet valami, ami beindítja a folyamatot. Boldog karácsonyt:) pár hónap és türelem!
2010. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy nézd majd meg a maca vibe tájékoztatójába hányat ajánl, mert nekünk volt ötven szemes meg száz darabos is az egyikből asszem háromszor kell a másikból egyszer.
2010. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
Szia Bea :) Nagyon szépen köszönöm a válaszodat-és én is örülök,hogy tudunk itt dumcsizni :).Nagyon köszi az "adagolást" is,akkor ez lesz a mérvadó-remélem nálunk is használni :).Ha van valami-majd írok :) Nagyon Boldog Karácsonyt Nektek :)Syl
2010. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok.

Ilyen a mai tesztem :

[link]


Holnap doki már nagyon izgulunk. :-)

2010. dec. 6. 08:44
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúúú ez nagyon szép teszt:) csodás pozitív:)) gratulálok!!!!!!!!!
2010. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
sZIA :)-GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ :) S, tényleg a férjednek nem volt spermája?Syl
2010. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
Na,mi volt a dokinál???
2010. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:

Sziasztok!



:-(((( Nem vizsgált meg. Azt mondta semmi értelme nem lenne úgyse látna semmit. Egyébként a férjem második eredménye elég jó lett, így azt mondta, hogy inszem. De hozzá tette, hogyha csak az első alapján kéne dönteni akkor lombik.

Azt monda ez egy spontán teherbe esés menjek vissza a dokimhoz. Tudom, hogy igaza volt de már nem bírunk magunkal, hogy mi van. párom már "meghülyít" 9 db tesztet csináltunk. Már nagyon szép erősek. :-)))))

Neki minden nap kell csinálni, és minden nap másik fajtát!!!! :-))) tehát jövőhét kedd. huh de sokára van.....

Azért jó lett volna legalább annyit tudni, hogy jó helyen van-e??? de remélem minden ok. tegnap már elmentünk venni nekem egy melltartót, mert ez borzasztó... mármint a cicifájás. Ja és azt mondta még a doki 3x1 utró kell, és a duphaston nem. Mindjárt rakok fotót a mai, meg a tegnapi tesztről :-))))

2010. dec. 8. 06:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!