Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek nekem ezt a...

Megnéznétek nekem ezt a tesztet? Lombik előtt állunk!

Figyelt kérdés

Kérlek ne hülyítsetek. Ebben a hónapban volt HSG-m, rá 1 napra voltunk együtt, utána csak 1 x.

[link]


A képek. Az alsó ovu teszt a legfelsőt csináltam elsőnek, de mióta megszáradt halványabb a középsőt az ovuval együtt.


[link]


[link]


Nekem állítólag nincs peteérésem, a páromnak meg annyira rossz a sperma eredménye, hogy állítólag csak lombikkal lehet babánk. Annyira ideges vagyok kérlek őszintén írjatok. Én nem is tudom, mért teszteltem. Csak reggel fölkeltem, és megcsináltam.


2010. dec. 3. 06:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
minden kép írok meg ígérem!!!! köszönöm a segítségeteket!!!
2010. dec. 3. 11:02
 22/64 anonim ***** válasza:
100%
Baccus még a könnyem is kicsordult:)) nekünk sem lehetett csak lombikkal, az nem jött össze de utána természetes úton igen:) pedig alig volt spermánk:)) most annyira átérzem a boldogságodat:))én sem hittem a szememnek mikor pozik lettek a tesztek:) Nagy gratula neked is és a párodnak is!
2010. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
12:52-es első vagyok.Nektek sem volt spermátok,vagy kevés volt?-mert nálunk az a helyzet,hogy,mikor a vizsgálatot végezték,akkor nem volt egy db sem sajnos...-és spntán sikerült a terhesség?A lombik pedig nem?Írnál bővebben erről?Köszönöm:Syl
2010. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
12.52 vagyok, persze, hogy írok róla, nem, az első vizsgálatnál nem volt egy darab sperma sem, egy lombikon akkor már átesett ismerős ajánlotta a maca vibét, hogy a férjem azonnal kezdje el szedni, emellett kapott androgél zselét azt kente minden nap, a tesztoszteront növeli, három hónap múlva már ötmillió spermát produkált azt mondták ez nagyon jó, de természetes úthoz ez is kevés lesz, megvolt a beülti de sajnos vagy szerencsére nem sikerült, a férjem szedte tovább a maca vibét, minden nap egy szemet, aztán c-vitamint és E vitamint és pár hónap múlva pozit teszteltem. Én a maca vibére gyanakszom, hogy az segített.
2010. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi lemaradt, hogy még a méhpempőt is szedte.
2010. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
Syl vagyok :) És komolyan Nálatok sem találtak a vizsgálatkor egy db sperát sem?-Hát ez hihetetlen :)-Nálunk semmit nem találtak,volt hormon vizsgálat is,az rendben van-az eredmények szerint.Van itthon MACA VIBE ,de a reménytelenség miatt el sem kezdte szedni a párom-mondván ezt már nem lehet rendbe hozni...Adjam neki?Mit gondolsz/-tok?Jajj-adtál egy kis reményt-hátha sikerül így talán :)
2010. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:
Mindenképp próbáljátok ki, mi veszteni valótok lehet. Mi is szedtük a maca vibét, multi vitamint,e vitamin stb... De az a hihetetlen, hogy kb 2 hete kezdtük tehát még az előtt hogy hathatott volna. A méhpempőről is csodákat regélnek!!!
2010. dec. 3. 14:13
 28/64 anonim ***** válasza:
de most akkor nem tudom,hogy mégis akkor hogyan van az,hogy egyszerűen nincsen egy db spermája sem a páromnak-és ahogy olvastam nem ő az egyetlen ilyen férfi a Földön-és akkor valami hatására meg egyszer csak lesznek ?Ki fogjuk szerintem próbálni a Maca vibét :)
2010. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szívből gratulálok!!!!
2010. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%
èn is gratulalok, nagyon nagy erot ad nekünk a te sikered, varjuk a következö napok eredmenyeit.
2010. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!