Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet pocaklakóm, ha a követke...

Lehet pocaklakóm, ha a következő tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
A ciklusom 25. napján vagyok , fáj a mellbimbóm de csak az a mellem nem érzékeny 4 napja volt 1 napig fehér folyásom azóta száraz vagyok , a méhem körül ma egy elég kellemetlen szurkálódást éreztem , de csak egyszer , egyébként a petefészkek körül szokott szurkálódni , minden hónapban szoktam görcsölni a pé napjain ebben a hónapban pedig semmi a hőmet nem mértem a ciklusaim 27-28 naposak , és olyan mindjárt megjön érzésem van.
2009. jan. 16. 18:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom! Sok erőt és kitartást kívánok Neked! És nagyon drukkolok, hogy mielőbb legyen babód, hogy pici megnyugvást hozzon! Írj privit, ha gondolod! Puszi
2009. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Szia.

Írok neked privit neked nagyon szívesen jó volna valakivel beszélgetni. csak nem tudom az email címedet , de ha megadod írok vagy ha nem szeretnéd ide megadni akkor írj nekem te huszics.ildika@gmail.com :)

2009. jan. 30. 15:52
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia! Írtam! P:)
2009. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Szia.

Én meg válaszoltam és köszönöm a leveledet....

:)

2009. febr. 2. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!