Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet pocaklakóm, ha a követke...

Lehet pocaklakóm, ha a következő tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
A ciklusom 25. napján vagyok , fáj a mellbimbóm de csak az a mellem nem érzékeny 4 napja volt 1 napig fehér folyásom azóta száraz vagyok , a méhem körül ma egy elég kellemetlen szurkálódást éreztem , de csak egyszer , egyébként a petefészkek körül szokott szurkálódni , minden hónapban szoktam görcsölni a pé napjain ebben a hónapban pedig semmi a hőmet nem mértem a ciklusaim 27-28 naposak , és olyan mindjárt megjön érzésem van.
2009. jan. 16. 18:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
sziasztok , én is nagyon remélem hogy baba van mindkettőnknél , de az utolsó előtti válaszolónak azt tudnám mondani hogy attól még hogy a teszted negatív attól még lehet babód ne keseredj el lehet korán csináltad , egyébként nekem nincsen folyásom semmi de tegnap este óta leszakadnak a melleim pedig nekem soha nem szoktak fájni lehet jót tett velem a termálfüdő 2 hétig voltam , ja és egyébként a 3.4 válaszolónak írnám hogy nem húztam fel magam mert nincs olyan ember ezen a földön aki engem fel tud idegesíteni pedig már sokan próbálkoztak vele , csak nagyon rosszul esett az első kettő válasz , de szívből kívánom minden olyan sorstársamnak aki ebben a cipőben jár mint én hogy mielöőb ismerje meg az anyaság nagyszerű örömeit.
2009. jan. 17. 15:25
 12/24 anonim ***** válasza:
Szia! 4. válaszoló vagyok! Nem rossz szándékkal írtam neked és szerintem a 3. válaszoló sem! Sőt igenis bíztattunk és szorítunk neked! Nem mondtam, hogy felhúztad magad, csak hogy ne vedd a szívedre hogy mit írtak! Leírták a tapasztalataikat, nem hiszem hogy meg akartak volna bántani! VAgyis nem hiszem, hogy azért írták, hogy rosszul essen! További kellemes estét neked!
2009. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Szia.

Tudom hogy csak a jó szándék vezérelt benneteket és ti ne haragudjatok hogy megsértődtem.

És köszönöm szépen a jókívánságokat.

2009. jan. 19. 18:23
 14/24 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok! :) Szeritem felejtsük el! ;) De én még mindig nagyon szorítok neked! Elvileg elmúlt már az a nap, amikorra nem vártad! Tesztetltél? Írj ám! Remélem gratulálhatok! :)
2009. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

szia.

Ok felejtsük el!!

Igen elmúlt már az a nap amikorra nem vártam már 3 napja elmúlt és még nem jött meg de tesztelni nem merek , félek hogy csalódok ismét.

2009. jan. 21. 13:50
 16/24 A kérdező kommentje:
sziasztok , sajnos megjött az éjjel és nincs pocaklakóm , de ha elmúlik orvost váltok és elindulok egy másik útvonalon az talán segít majd. :-(
2009. jan. 22. 15:25
 17/24 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó válaszoló vagyok! Ne keseredj, nekem is új hónap kezdődött új reményekkel! :) Majd írj, hogy mi volt az új orvosnál! Pusza
2009. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

szia.

Bocsi hogy csak most jöttem , de anyum is nagyon beteg (daganatos) és vele kellett lennem , jövő héten megyek új dokihoz és akkor írok feltétlen. pussza

Remélem neked sikerül ez az új hónap.... kitartás... :_)

2009. jan. 28. 12:00
 19/24 anonim ***** válasza:
Szia! :( Nagy sajnálom az anyukád! :( De ne keseredjetek, nekem van ismerősöm, aki nagyon beteg volt, járt kemo terápiára is. azt mondták az orvosok, hogy nem sok a remény. És képzeld meggyógyult. :) Szóval a mai világban azért már van gyógymód ellene! :) A pocaklakóhoz nagyon szorítok! :) Írok majd, hogy nekem hogy sikerült ez a hónap! Bár most egy kicsit felfáztam, úgyhogy nem tudom... Puszi!
2009. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

szia.

remélem a felfázásod nem lesz hátrány ebben a hónapban , és sikerülni fog a babód igy látatlanban is nagyon drukkolok és kívánom hogy sikerüljön , anyu annyira beteg hogy sajna nem használ neki a kemo már sajna ez a vég :-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

2009. jan. 29. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!