Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet pocaklakóm, ha a követke...

Lehet pocaklakóm, ha a következő tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
A ciklusom 25. napján vagyok , fáj a mellbimbóm de csak az a mellem nem érzékeny 4 napja volt 1 napig fehér folyásom azóta száraz vagyok , a méhem körül ma egy elég kellemetlen szurkálódást éreztem , de csak egyszer , egyébként a petefészkek körül szokott szurkálódni , minden hónapban szoktam görcsölni a pé napjain ebben a hónapban pedig semmi a hőmet nem mértem a ciklusaim 27-28 naposak , és olyan mindjárt megjön érzésem van.
2009. jan. 16. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Várj pár napot csinálj egy tesztet és kiderül!
2009. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm , szépen a válaszodat és csinálok tesztet , csak kíváncsi lettem volna.
2009. jan. 16. 19:03
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen természetes és érthető, hogy kíváncsi vagy. Nincs ember a világon, aki biztosan kimeri jelenteni, hogy biztosan igen de azt sem, hogy biztosan nem. Pontosan annyit tud más is mint Te.
2009. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Miért van az hogy ha valaki más ilyen kérdést tesz fel mint én vagyis lényegében ugyan ezt akkor neki mindenki olyan kedvesen és aranyosan és normálisan válaszol ?

Nekem meg ilyen mogorván?!

Annyira rosszat kérdeztem?

Pedig sokan teszik fel az ehhez hasonló kérdéseket és egy csomó tapasztalatot meg biztatást kaptak én meg a szöges ellentettjét , hát nem esik jól , de megoldom magam , köszönöm.

2009. jan. 16. 19:28
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Ne húzd fel magad feleslegesen! Igazából te tudod, hogy szoktak-e ilyen tüneteid lenni menstruáció előtt vagy sem. Ha nem, utalhat babára, és szerintem tesztet bármikor csinálhatnál, hogy mielőbb tudd az eredményt, akkor kicsit nyugodtabb lennél biztos.
2009. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Hát ha nem szokott fájni a mellbimbód, az jó jel! Folyásod szokott lenni mensi előtt! Mert ha nem, nagyon jó jel a szárazság is! És a petefészek szurka is! :) Ne mérgelődj, mert ha baba van a pocidban, nem tesz jót neki! ;)
2009. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyosak vagytok.
2009. jan. 16. 19:41
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nem várt mensi előtt 2-3 nappal nem indul meg hígabb folyás, az már bíztató. Kár hogy nem méred a hődet, mert az az egyik legmegbízhatóbb jel.

Ha nagyon nem bírod kivárni a mensi idejét, akkor LH tesztet is csinálhatsz pé utáni 12. naptól. Jóstesztként ez is kimutatja a babát.

Én a mensi előtt 1 nappal teszteltem pozitívat, de szinte biztos voltam benne hogx most silerült. A hőmérsékletem, a folyásom(nem folyásom) és egyéb tünetem is ezt igazolta.

Kívánom, hogy baba legyen!!!

2009. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a tünetek vannak.Tegnap meg kellett volna jönnie.Csináltam tesztet de negatív.Attól lehetek terhes?Talán még nem mutatja ki a teszt?
2009. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok, nekem is fáj a mellbimbóm nagyon, pedig eddig még soha nem fájt, bár nekem van egy kevés folyásom, vasárnap kellene megjönnie, de jelét még nem érzem,teszteltem tegnapelőtt, de negatív. Igazából tanácsot, meg biztosat nem tudok neked mondani, de minden jót kívánok neked, és remélem, hogy baba van mindkettőnknél.
2009. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!