Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiatalon szült (15-22) éves...

Fiatalon szült (15-22) éves lányok, mit szólt a környezetetek a terhességhez? MEgtartottátok a babát?

Figyelt kérdés
Együtt maradtataok a párotokkal? Hogyan éltétek át a terhességet? Mesélnétek nekem a baba várásról... a baba nevelésről?
2010. nov. 29. 19:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
szia én 17 évesen szültem :)amikor a vérszerinti apja megtudta elhagyott,pedig már 7hónapos terhes voltam csak "úgynevezett rejtett terhességem volt a pszichén befolyásolta a dolgokst" szóval megvolt meg stb. Nah szóval kétségembe nem akartam otthon maradni így elvonultam egy "otthonba" ahol megszültem a fiam és vele is élhettem.Amikor nagykorú lettem már volt egy párom,akivel még 14évesen jártunk.. nah szóval nevére vette pedig nem is a vérszerinti és már együtt élünk meg stb. ha gondolod írj privit és még részletesebben mesélek. am benne voltam a fókuszba is meg az aktívba is,meg még a nőklapjába is :):) mert okosabb voltam mint pár olyan fiatalkorú aki inkább eldobja gyermekét,vagy megszüli de bele éli magát a fájdalmaiba.Tudok sok élethelyzetet mesélni,de a legjobb ha a gyermeked jövője a lényeg számodra és minden tinimaminak.
2010. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
17:11 írnék privit, ha kint lenne, hogy írhatok.:D
2010. dec. 17. 13:28
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
szia akkor írok én! 17:11es voltam
2010. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen estem teherbe, szinte mindenki elítélt. Apukájával azóta is együtt, boldogságban neveljük a kismanót mindenféle segítség nélkül. Mindenki abortuszt akart csak mi nem. Most meg mindenkinek ő a szeme fénye...
2011. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
én a 20 töltöttem mikor egszületett a kisfiam, 22 leszek, mikor megszületik a második babó, most vagy 15+4 hetes, apukával 4ésfél éve vagyunk együtt, van házunk autónk, meg minden, nem bántam meg semmit, bár az első gyerek becsúszott, de nagyon imádjuk. A szülők imádják, az unokát, semmi gond nem volt.
2011. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

21evesen lettem terhes, pont egy eve ilyenkor derult ki, most karomon tartom es szoptatom 5 hos kislanyomat,aki szulinapomon szuletett. az apukaval alig 9 honapja ismertuk egymast, de becsuszott. o nagyon orult neki, en nem, csak akkor lettem biztob benne h szeretem amikor 4 honaposan meglattam ultrahangon, torolte a szemecskejet, azt ereztem hogy sir mert nem szeretem!szomoru voltam, buntudatom is van amiatt h egy percig is azt gondoltam h nem kell. szuleim nagyon rosszul fogadtak, mindennel megfenyegettek csak csinaljak abortuszt, nem fogadtam szot, es most ok is imadjak. anyosek bar jol fogadtak, en nem szimpatizalom oket.

aprilisban polgari eskuvo volt, nyaron lesz majd templomi.

volt jo is rossz is a terhessegben, nagyon vartam hogy vege legyen es lassam mar a kislanyomat! konnyu, gyors szules volt.

nevelni meg nem igazan van mit, elkenyeztetem ahogy csak tudom. orulok h fiatal anyuka vagyok!

ha meg kerdesed van, irj:)

2011. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
19:08 köszönöm szépen
2011. jan. 3. 19:10
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 voltam mikor terhes lettem. Kicsit megilyedtem és nem is akartam megtartani, de aztán belegondoltam hogy ki vagyok én ahhoz hogy elvegyek egy ember életet. Meg közrejátszott az is hogy a páromnak már volt egy fia, akinek az anyukájával nem jön ki jól sőt utálják egymást így a gyereket is úgymond ellene neveli. Nem akartam hogy mi is így járjunk. Végülis megtartottuk azóta egy éves és imáduk, mi is jól megvagyunk, a babót minenki imádja
2011. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 kisnita ***** válasza:
100%
20 évesen szültem és mindenki örült neki.
2011. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó olvasni ezeket a történeteket! 20 éves vagyok, 5 hónapja feleség, és holnap derül ki, hogy lesz e kisbaba! 30.-ra nem vártuk! De ez talán egy kicsit más helyzet! Sok erőt és kitartást minden fiatal édesanyának!
2011. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!