Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki akkor esett teherbe,...

Van aki akkor esett teherbe, amikor nem dolgozott? Hogy vészeltétek át? Megtartottátok a babát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta nem dolgozol? Előtte mennyi ideig dolgoztál? Van esetleg rokon/ismerős, aki be tud jelenteni?
2011. júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én bár dolgoztam de alkalmi munkavállalóként, (kis könyvel), ami olyan mintha nem is dolgoztam volna. Csak a gyest kapom+ a családi pótlékot. A párom dolgozik, nehezen de megvagyunk. A babának megvan mindene, nekünk pár dologról le kellett mondani, de sosem bántam meg. Most egy éves a kisfiam

22/L

2011. júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tesóm bevállalta így a fiát.


Terhesség alatt nem kapott semmit,utána gyes+ családit.

Anyagilag ki volt szolgáltatva az apának aki ezt a mércét nem ugrotta meg.(megbízhatatlan volt anyagi ügyekben)

3 év után szakítottak,most gyerektartást 1,5 éve nem fizet,tesóm huzamosabb ideig dolgozni nem tud,mert mindenhonnan kivágják amiért sokat van táppénzen a gyerekkel.Csak özvegy anyukámra számíthat akinek nyugdíj előtt szintén élet-halál kérdése,hogy munkája legyen.

Szóval amióta teherbe esett 5 éve,azóta anyagilag mindig ki van szolgáltatva másoknak.

Utálja ezt a helyzetet,változtatásra lehetősége előre láthatólag évekig nem lesz.(26 éves)


Szereti a gyermekét,nem csinálná vissza,de elismeri,hogy mindketten boldogabbak lennének,ha más alapokkal indulnak...

2011. júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok terhes, még nem dolgoztam, a második diplomámat csinálom éppen nappali tagozaton. Engem őszintén szólva ez nem aggaszt, mármint férjemmel mi terveztük a babát, anyagi biztonság megvan + még a szüleim is felajánlották, hogy ha kell egy kis anyagi támogatás, akkor segítenek. Remélem erre nem kerül sor.
2011. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi most próbálkozunk a babával. Én idén végeztem a fősulin, a párom dolgozik. Sajnos munkát eddig még nem találtam. Most építkezünk, de úgy gondoljuk, hogyha nekünk le is kell mondanunk bizonyos dolgokról, a babának akkor is biztosítani tudnánk a feltételeket.

22/L

2011. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem dolgoztam a párom ő dolgozik jövőhéten szülök.
2011. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!