Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vészeltétek túl? Mikor...

Hogy vészeltétek túl? Mikor lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
6 hetesen spontán elvetéltem, erős vérzéssel és görcsöléssel. A történetben az a legdurvább, hogy pénteken este negyed tízkor voltunk az ügyeleten, hogy sötétbarna, véres váladékom van, és menziszerű görcseim. Már előtte hétfőn is voltam, hogy világosbarna váladékom van. pénteken leordították a fejemet, hogy mit keresek itt, mert ez természetes.mondtam, hogy a telefonba mondták hogy jöjjek be. kiabáltak velem.erre szombat reggel elvetélek. első baba lett volna, honnan tudja az ember mi a normális. de nekem volt igazam. Vigyázzatok magatokra, és álljatok ki az igazatokért.
2009. máj. 13. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a történteket. Nekem januárba volt szintén 6 hetesen egy spontán vetélésem. Akkor azt monndta a doki ilyenkor nincs várakozási idő. Már fizikailag,persze lelkileg talán mégis. Lekell hogy tisztuljon a történet,hogy tiszta lappal tudj indulni az új babáért.

Pihenj sokat,szedjed a terhes vitamint ,és kitartás!

Lesz baba aki onnan föntről téged választ maminak!

2009. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami veled történt! Nekem még itt van a hasamban, de az orvos azt mondta, hogy lehet meg kell szakítani, mert nem növekszik. Én is kb.6 hetes lehetek. Azt mondta, hogy ha el kell venni, utána 2 hónap várakozási idő, és utána már lehet próbálkozni.
2009. máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnallom ami tortent. Nekem decemberben ment el 8 hetesen a babam. Egy mensit kellett megvarnunk es azt mondtak utanna lehet probalkozni. Csak sajnos ez nem ilyen egyszeru, mert az ember hiaba probalkozhat ha fizikailag a teste meg nincs keszen ra. Nekem januar ota ez volt az elso normalis mensim (majus 8) ami 26 napra ra jott meg es normalis verzes volt. Egeszen eddig voltak koztes verzeseim 42 napos ciklusaim, hol volt, hol nem volt peteeresem. Dokinal is voltam, megvizsgalt, hormonszint rendben, semmi gond a mehemmel megis igy viselkedett a testem. Most erzem igy 4 honap utan, hogy ismet keszen all. A varakozasi idore mindenki mast mond de hidd el a legjobban a tested fogja tudni mikor vagy keszen ra. Addig nem fog a baba megfoganni. Tehat en az elso mensit mindenkeppen megvarnam es utanna probalkoznek. Sokan vannak itt akinel mar az elso mensi utani honapban megfogant. Sajnallom, hogy ennyire igazsagtalanul bantak veled. Semmilyen barnazas, verzes nem normalis a tehesseg elejen sot semmikor. Sokszor tenleg csak egy artatlan verer serult meg a meh falan de sokszor hormon elegtelenseg stb. Sajnos a mai vilagba mar teljesen termeszetesnek veszik ha egy no elvetel a 12 het elott es elintezik annyival, hogy a termeszet szelektacioja. Ez rendben is van addig amig utrogestannal a hormonelegtelenseget kizarjak. De, hogy meg kiabalnak is es meg sem probaljak stb. az azert nagyon durva!!!
2009. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én panaszt tennék a helyedben a felettesénél meg a betegjogi képviselőnél. Az ügyeleten, de igazából minden osztályon elvileg ki van téve a falra, hogy ki a betegjogi képviselő. Én biztos felkeresném.

A párommal nyáron szenvedtünk autóbalesetet, még a sokk hatása alatt be is mentünk a kórházba éjjel, órákat ültettek a folyosón, aztán ordibált velem az orvos, addig tudtam tartani magam sírás nélkül, aztán amikor kiértem a folyosóra, nem bírtam tovább. És csak azért nem mentem végül a betegjogihoz, mert a doki a férjemtől (!) bocsánatot kért a történtek miatt. Tőlem persze nem kért, de mindegy. Lehet, hogy látta rajtam, hogy ezt nem fogom annyiban hagyni.

2009. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom a történteket, teljesen átérzem a helyzeted és is 2 hete vesztettem el a Picimet.1 mensit hagyjatok ki mindenképp, és utána már jöhet a babaprogarm!:)Ha a tested felkészült, akkor bizti megfogan a kicsi.De ne idegeskedj,ha 1-2 hónapig nem jön össze.Csak lazán.Én is igy probálom felfogni, és alig várom,hogy itt legyen velem.

Kitartás!!!!

Az magyar egészségügy.....ezt velem is megcsinálták!

2009. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az együttérzéseket. Panaszt azért nem teszek, mert úgy is kimossák magukat, hagyjuk, hogy a mi kis angyalkánk békében távozzon el. Ti melyik terhesvitamint ajánljátok?? már most elkezdjem szedni??
2009. máj. 13. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom nagyon, ami történt!

Velem is hasonló volt, enyhe barnázás a 6. héten, akkor a dokiM azt mondta telefonban, hogy ne menjek be, mert ilyen előfordul! Rá 1 hétre már piros vér jött, de az ügyeleten kaptam Utrogestant, és elmúlt. Még 2 hétig volt a pocimban, de már nem fejlődött, csak azt hittük... Műtéttel fejezték be...

Ennek ma épp 3 hónapja! És nekem most van az első mensim! Eddig semmi. Ez sem az igazi, olyan barnázás...

Nekünk 3 hó várakozást mondtak, de nálad ez semennyi, mert nem kellett műtét.

A dokim tanácsára szedtem az 500 mg-os Cetebe C vitamint, a Gravidát, és napi 1 db 3 mg-os folsavat.

Fel a fejjel! Próbálkozzatok, mert ezt csak a kistesó tudja igazán elviselhetővé tenni!

2009. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gravida, vagy Femibium 800.Szerintem várj meg 1 mensit és utána elkezdheted szedni.

Esetleg támogathatod még szervezetedet folsavval is,ártani nem árt.

2009. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tavaj volt egy 11 hetes terhességem, de sajnos missed ab lett a vége! Azt mondta az orvos, hogy várjak 3 hónapot és ujra lehet próbálkozni! Azóta eltelt még plusz 6 hónap de még mindig nem vagyok terhes! Én már nem tudom mit tegyek, mert a férjemet megörjíti a tudat, hogy minden hónapban kudarcot vallunk! Ennél többet nem lehet "dolgozni" már egy babán mint amit mi "dolgozunk"!
2009. máj. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!