Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiatalon szült (15-22) éves...

Fiatalon szült (15-22) éves lányok, mit szólt a környezetetek a terhességhez? MEgtartottátok a babát?

Figyelt kérdés
Együtt maradtataok a párotokkal? Hogyan éltétek át a terhességet? Mesélnétek nekem a baba várásról... a baba nevelésről?
2010. nov. 29. 19:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Szia! :)

Én még csak 29 hetes terhes vagyok, és csak 16 éves. De ez egy csoda! A párom mindenben mellettem áll, pedig egyidősek vagyunk. Az iskolában is mindenki nagyon kedves, még búcsú-babaváró bulit is rendeztek nekem meglepiből, tehát tényleg nagyon jól alakult eddig minden. A családom szintén nagyon jól fogadta, párom családja is elfogadta már.

A terhességem nagyon könnyű. Szerencsére. Nem hízom sokat, nem véreztem, nem fájt a hasam, semmi!

Nem bánom hogy megtartottuk. De biztosat majd 10-15 év múlva tudok mondani ;)

29 hetes 16éves kisfiús kismama :)

2010. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
19:47 annyira írigyellek. Az iskolát hogyan folytatod majd?
2010. nov. 29. 19:48
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Hónap közepétől magántanuló leszek. Meg osztályfőnököm jön korrepetálni, babázgatni stb :) így a matek és a fizika le lesz tudva.A fontosabb tágyakból meg nyáron kell felkészülnöm amikor már a kicsit le tudom passzolni a nagyiéknak meg apucinak. Akkor majd a törit meg a magyart, angolt meg ilyeneket letudom osztályozó vizsgán, a többi tantárgyból meg szorgalmikkal összeszedek 3 jegyet a második félévben. :) A németet még nem tudom! :D
2010. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
19 évesen lettem tehes. 2,5 éve voltunk eggyütt a párommal. Már vettünk egy közös lakást 20 év hitelre. Mikor megtudta,hogy tehes vagyok másnap visszaköltözött az anyjáékhoz és látni sem akart. Ott maradtam munkanélküliként,terhesen,egyedül. A 20. szülinapomon volt az abortusz amt elb@sztak és átszakították a méhfalamat,majdnem elvéreztem... 3 hónappal később hívott fel a szemétje,hogy megbánta és menjek vissza hozzá. Nem mentem... Ez májusban volt 4 éve. Azóta sem tudtam a házrészemtől megszabadulni de van egy vőlegényem,nagyon szeretjük egymást és 5 hetes terhes vagyok. :)
2010. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

20:04 Sajnálom ami veled történt.

Az új kapcsolatodhoz gratulálok. Sok sikert. Köszönöm, hogy leírtad ezt.

2010. nov. 29. 20:08
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok az új babádhoz :) nem lesz baj abból hogy elb*szták az előző abortuszt? :( vigyázz ám magadra!
2010. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
...és persze a babához is. Jó baba várást:D
2010. nov. 29. 20:09
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

15 voltam, amikor a kisfiam született.

Együtt maradtunk és össze is házasodtunk az apukájával.

Ez a legnehezebb, de legboldogabb feladat az életben:)

Imádom a kisfiam, aki szerdán lesz 4 éves:))

2010. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
20:53 gratulálok. Írnál kérlek kicsit bővebben róla... mármint a szülők hogyan viszonyultak a babához... mit szóltak mikor elmondtad? ismerősök... stb mit mondtak?
2010. nov. 29. 20:54
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
szia! 20 évesen lettem terhes, most 18 hetes vagyok, és már betöltöttem a 21. életévemet.Nekem annyira nem könnyű a terhesség, az első 4 hónapban nagyon rosszul voltam, de mindent kárpótol mikor megyek Uhra és láthatom. Velem van a szerelmem, és nagyon sok mindent köszönhetek neki, még csak 20 éves.Először nehezen fogadták a szülök de azóta megbékültek a dologgal, a barátok sokkal lazábbak voltak, és nagyon lelkesek. Főiskolásak vagyunk mindketten és van még másfél évünk, de úgy érzem meg tudjuk majd csinálni, segítenek, és a babának a szeretet a legfontosabb, nem fog semmiben hiányt szenvedni, aki meg elítél mert bevállaltuk úgy, hogy minimális összegből tartjuk el, az előbb gondoljon bele mit csinálna hasonló helyzetben.
2010. nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!