Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4,5hónapos a kisfiam. Még...

4,5hónapos a kisfiam. Még szopizik és még nem volt mensesem. Férjemmel multkor ugy voltunk eggyütt, hogy nem védekeztünk de nem ment el bennem. Ugye így nem lehetek terhes az előváladéktól?

Figyelt kérdés
Kicsit bután hangzik a kérdés hiszen kicsi a valószínűsége mégis szeretném ha valaki megnyugtatnak mert eléggé ideges vagyok.
2009. jan. 16. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kicsi a valószinűsége, de nem lehetetlen. valami védekezést ki kellene találnod, mert a menstruáció megéte ugye így nem lehet biztos támpont. (sokszor egyébként sem) sajnos én is jártam így, nekem is 6 hónapos a kisfiam, és rágott az idegesség, mig végül egy teszt megnyugtatott, de jobb a biztonság. valami alternativ védekezést találj ki.
2009. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon kicsi a valószínűsége, de benne lehet a pakliban. De ha az igazán megnyugtat, akkor megsúgom, hogy mi még felelőtlenebbek voltunk az elején, sőt néha most is. Férjemmel nem vigyáztunk. Ha már megjön a mensid akkor te is tudsz kalkulálni, hogy melyik nap vagy a legfogékonyabb. Igaz, én már nagyon szeretnék egy újabb kisbabát, mert már alig várom, hogy ismét terhes legyek, de azért szeptemberi teherbeesésig még várni szeretnénk.


Itt találtam egy érdekes linket:

[link]

2009. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Lehet veszek egy tesztet és akkor megnyugodhatok.jó babázást :)
2009. jan. 16. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!