Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a mestruáció...

Lehetséges, hogy a mestruáció vége felé van peteérés?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu oldalon vezetem a ciklusomat és most megvan.9-én jött meg.A ciklus.hu szerint ma van ovuláció.Lehetséges ez?De ilyenkor nem ajánlatos szeretkezni.Nem?Igyis alvadt vér darabkák jönnek ki belölem.
2009. jan. 12. 15:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nem adja be a linkedet.Nem tudom miért.Sajnos nekem redszertelen a ciklusom.De a decemberi és a Januári között 33-at számoltam.December 7-én volt meg és most Január 9-én jött meg.De szerintem hiába probálkozunk a férjemmel mert 3éve nem sikerült és szerintem hormonzavar okoza.Ha meglesz a hormonok eredménye akkor sterilitási vizsgálatokat végeznek.Tudod mi a furcsa?Január 2-án volt átlácó,nyálkás,nyulós folyásom ami ha jól tudom peteérést jelent ügye?Akkor együtt voltunk a párommal.3.án,4-én,5és 6-án is ilyen folyásom volt.És 9-én megjött.Hát akkor nem tudom mi volt ez a folyás.Petefészek szúrka is szokott lenni még most is.Nem értem miért.És a menszesz alatt nem görcsölök pedig mindig szoktam ha megjönn és elégé szoktam görcsölni de most nem.1-2-szer fordult elő,hogy enyhén görcsöltem.Te érted ezt?Én nem.Ha akarsz írhatc privátban is.
2009. jan. 12. 20:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem, tényleg eléggé összevissza dolgaid vannak... Ha engem kérdeznél, azt mondanám, hogy a peteérésed majdnem vérzéskor van, illetve röviddel azelőtt, amikor írtad a nyálkát... Sajnos, azt hiszem, itt kevés lesz a hőmérőzés. Meg a mi tanácsaink, akármennyire is próbálunk hasznosak lenni, sajnos, nem megy. Ez tényleg orvosi ügy... rendszertelen ciklusnál nagyon nehéz előrejelezni, főleg hogy ha hormonproblémák is fennállnak. De kitartást, én szorítok... volt már precedens rendszertelen ciklus melletti teherbeesésre... ne csüggedj!
2009. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi!Ha meglesz az eredmény utána jönnek a kivizsgálások és akkor majd kiderül mi a baj.
2009. jan. 12. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!