Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a mestruáció...

Lehetséges, hogy a mestruáció vége felé van peteérés?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu oldalon vezetem a ciklusomat és most megvan.9-én jött meg.A ciklus.hu szerint ma van ovuláció.Lehetséges ez?De ilyenkor nem ajánlatos szeretkezni.Nem?Igyis alvadt vér darabkák jönnek ki belölem.
2009. jan. 12. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Végülis minden lehetséges azt mondják, de ez matematikailag képtelenség !
2009. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem indiszkrét akarok lenni, de nem linkelnéd be a görbédet? Talán így véleményt mondhatunk róla. Nem lehetetlen amit mondasz, de igen kevéssé valószínű...
2009. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem jól linkeltem be.Nem igazán tudom,hogy kell.Van 2nap amikor nem akkor mértem amikor kellett volna de nem olyan baj az nem?

2009. jan. 12. 17:04
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez pedig a decemberi de akkor nem mértem a hőmet.Januárban kezdtem el.Sajnos össze vissza szoktam felkellni.

[link]

2009. jan. 12. 17:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Ok, látom, utolsó vagyok. Nem nem, nem jelölt be Neked peteérést :-) leesett a hőd egy napon, vérzés közben. Én olyankor őszintén, nem is mérem. Majd később lesz valami efféle

[link]

ez pont az enyém, ez a ciklus... látod, az elején semmi hőmérés nincs és középtájt tett peteérést illetve akkor rajzolta be a coverline-t is.

2009. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondod, hogy összevissza méred a hődet... hát az úgy nem lesz pontos. Amúgy, ha már erről van szó, az ünnepek alatt és is összevissza mértem, látod, dec 26-jan 1 között nekem fehér pontokat tett pontosan emiatt. Mondjuk, pont azóta gondolom, h terhes vagyok, látod, most felfele mászik a hőm, máskor ilyenkor már csökken, úgyhogy annyira izgulok :-)))
2009. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem össze vissza mérem hanem nem mindig akkor kellek amikor kell.Ma hajnali 5kor keltem és nagyon kellett pisilnem és úgy tudom csak akkor lehet felkellni az ágyból ha megmértem a hőmet.Nem birtam várni és elöbb mértem meg.Diagramon nem mutatja ott mutasa ahol bejegyzem a ciklust.Naptár részénél.Ha értitek,hogy mondom?
2009. jan. 12. 17:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Értem (minden választ én írtam :-))). Én akkor szoktam mérni, amikor a párom felkel, ez 6:15 mindennap, kivéve, mint mondtam, az ünnepek alatt. Akkor volt ott minden 6:00-tól 9:30-ig :-D. Ha éjjel kimegyek pisilni, akkor is reggel mérem meg. Lehet, nem pontos, de ugyanúgy az se lenne pontos, ha azt írnám bele, amit éjjel mérek.
2009. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja,nem tudtam,hogy mind te írtad.Most már tudom.Köszi a válaszokat.De sajnos amit be linkeltél azt nem tudom megnézzni.Nem tudom miért.Csak egy üres oldalt add be nekem.Akkor felesleges mérni a hőmet menszesz alatt?
2009. jan. 12. 18:20
 10/13 anonim ***** válasza:
hm, érdekes, én a linkre kattintva meg tudtam nézni a magamét... na, mindegy. Véleményem szerint nem érdemes vérzés alatt hőmérőzni... a peteérés nagy általánosságban a ciklus előtt van 14 nappal. Neked hány naposak a ciklusaid? ha 28. akkor a 14 napon van. Szerintem a vérzés elmúlta után kezdd el, és vezesd pontosan. A helyzet az, hogy ezek az oldalak csak berajzolják, hogy mikor VOLT pé-d, viszont egyéb jelekből következtethetsz (hüvelyváladék, stb.) és előrejelezhetsz. Sok sikert, ha van kérdésed, szívesen válaszolok!
2009. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!