Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a peteérés a ciklus...

Lehet a peteérés a ciklus vége felé, közel e követkető mensihez? Ovu tesztet használok.

Figyelt kérdés

Febr. 2-án jött meg a menzeszem. Feb. 11-e óta tesztelek.Mindig csak a control csík látszódott.Tegnap nem teszteltem, de ma igen.Ma halvány rózsaszín csík volt.Meg eshet hogy a hétvégére pozitív lesz és a következő mensi elött Kb. 10 nappal( vagy kevesebb) legyen peteérés? Sajna nem tudom hány naposak a ciklusaim mert Feb.-ban volt meg először a szülés óta. Elötte 30-32 napos ciklusaim voltak.


Előre is köszi a válaszokat.


2009. febr. 18. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,persze,h lehetséges
2009. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia nekem 32 napos a ciklusom és nekem 18nap volt pozi!!!
2009. febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont en is ezen agyalok mert nekem meg 6 napja kesik a mensim es az osszes tesztem negativ. Tobb mint valoszinu, hogy nem kozepidoben volt pe-m. Mar volt egy vetelesem tavaly es annal a terhessegemnel sem kozepidoben volt a pe-m. A teszt a mensim elso napjatol szamitva a 42-dik napon lett pozitiv. Remelem most is ez a helyzet.
2009. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Akkor továbbra is tesztelgetek, és reménykdek hogy lesz peteérésem, és mindent bevethetünk a párommal. :)
2009. febr. 19. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!