Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt a gumi. Nagy a baj?

Kiszakadt a gumi. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este barátnőmel szeretkeztünk. Én már nagyon kivoltam éhezve ezért gyorsabban elmentem mint ő. Kihuztam levettem a gumit. Néztem nincs gond nincs kiszakadva. Főlhuztam egy másikat aztán ment tovább az akció. Amikor ő is elment kivettem és akkor láttam hogy kivan szakadva. Tehetát az első gumival minden rendbe volt. A második szakadt ki de akkor nem mentem el. Maradhatott anyi sperma a himveszőmön hogyterhes legyen? Hozzá kell tennem hogy az aktus. A menstruáció elmulása után volt.
2009. jan. 11. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet
2009. jan. 12. 00:11
 62/66 anonim ***** válasza:
100%

Sok szerencsét.

Számomra érthetetlen, hogy a körülötted lévők hogy lehetnek ilyen felelőtlenek.

2009. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
Mi ujsag, meglett vegre a gyogyszer????
2009. jan. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:
Igen igen megvan a gyógszer. Amint hazaért már sprintelek is át ,,2 rigesoft'' az eset óta 26óra telt el
2009. jan. 12. 13:51
 65/66 anonim ***** válasza:
Remek, máskor vigyázzatok, és mindenképpen világosítsd fel a barátnődet.
2009. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

Azert rendes srac vagy, inkabb most hanyagold ezt a szex dolgot, vagy irasson a baratnod gyogyszert, hidd el sokkal jobb. Mindennap beveszi, es barmikor egyuttlehettek.

Remelem sikerul a javito vizsgad is, es nem huztak meg.

2009. jan. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!