Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt a gumi. Nagy a baj?

Kiszakadt a gumi. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este barátnőmel szeretkeztünk. Én már nagyon kivoltam éhezve ezért gyorsabban elmentem mint ő. Kihuztam levettem a gumit. Néztem nincs gond nincs kiszakadva. Főlhuztam egy másikat aztán ment tovább az akció. Amikor ő is elment kivettem és akkor láttam hogy kivan szakadva. Tehetát az első gumival minden rendbe volt. A második szakadt ki de akkor nem mentem el. Maradhatott anyi sperma a himveszőmön hogyterhes legyen? Hozzá kell tennem hogy az aktus. A menstruáció elmulása után volt.
2009. jan. 11. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%
a teszt leghamarabb 2 het mulva mutat valamit. Vagy 72 oras vagy varjatok 2 hetet es akkor kiderul/
2009. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
a 72oras tabi menyibe kerül? és minden gyógyszertárban van?
2009. jan. 11. 23:10
 23/66 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajjjjj, gondolom a lány a 16 éves... Elég gáz lenne ennyi idősen teherbe esni...
2009. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
63%
Az esemény utánit nőgyógyász írja fel (vényköteles). 6000 körül lehet. A korra való tekintettel nem játék az ilyesmit beszedni. Mindenképp konzultáljatok orvossal!
2009. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
50%
eh azt hittem azt kérdezed, hogy a kimutathatóság után mennyi idő kell a teszthez... amúgy ha megvárjátok, akkor már késő.
2009. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
még 1 kérdés. Ebben a témában nagyon tudatlan vagyok(sok másban is:S ) Ha netalántán meglenne a baj utánna milyen módszerek vannak. Abortuszon belül. Csak mert olvastam tabletáról meg inekcióról. Ezekből mi igaz? :S
2009. jan. 11. 23:13
 28/66 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ostoba, kitenni a barátnődet egy abortusznak?

Azonnal startoljatok el holnap a háziorvoshoz, vagy nőgyógyászhoz, ha kell, kérjetek pénzt kölcsön a szülőktől, mert ez nagyon nem játék.

16 évesen akár meddő is lehet az a szerencsétlen lány abortusz után, nem beszélve a lelki sokkról, és hogy megölnétek egy életet. És az idegeskedésbe két hétig belebetegednétek..Légy férfi és cipeld el őt orvoshoz.

2009. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
100%
NE LEGYETEK ŐRÜLTEK!!! Ne várjátok meg, hogy abortusz legyen a vége! Irány a sürgősségi, akár most az esemény utániért, annál nagyobb az esélye, hogy megússzátok. 72 óra áll rendelkezésetekre, de minél hamarabb mentek, annál hatékonyabb lesz!
2009. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
2009. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!