Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt a gumi. Nagy a baj?

Kiszakadt a gumi. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este barátnőmel szeretkeztünk. Én már nagyon kivoltam éhezve ezért gyorsabban elmentem mint ő. Kihuztam levettem a gumit. Néztem nincs gond nincs kiszakadva. Főlhuztam egy másikat aztán ment tovább az akció. Amikor ő is elment kivettem és akkor láttam hogy kivan szakadva. Tehetát az első gumival minden rendbe volt. A második szakadt ki de akkor nem mentem el. Maradhatott anyi sperma a himveszőmön hogyterhes legyen? Hozzá kell tennem hogy az aktus. A menstruáció elmulása után volt.
2009. jan. 11. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Ha anyumat küldöm el dokihoz ő föl irhatja?
2009. jan. 11. 23:18
 32/66 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Egy 16 éves gyerekről van szó. Ha arra volt eszetek, hogy szexeljetek, viselnetek kell a következményeket is! Ne hagyd magára. Igenis ráncigáld el a dokihoz. Állj mellette, bármennyire is fél.

Inkább a tabi kavarjon be a ciklusába, minthogy abortusz (ami több 10ezer Ft) és esetleg meddő lesz. A lelki problémákról ne is beszéljek!

2009. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
100%

Persze, max azt mondja, hogy neki kell. De akkor sincs semmi, ha megmondja, hogy a fia felelőtlenül korán kezdett el szexelni.

Ne haragudj, de azért egy kioktatás jár.

2009. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

Ha anyumat küldöm el dokihoz ő föl irhatja?

Mert barátnőm nem fél. Az anyja is tud rólla és ő sem fél. Mert hogy a családjukban mindenki nehezen termékenyült meg több éves probálkozás után.

Nekem ez nem elég én biztosra akarok menni hogy ne legyen baj

2009. jan. 11. 23:23
 35/66 anonim ***** válasza:
100%

NEM ANYUKÁDNAK KELL A TABLETTA, hanem a barátnődnek. AZ orvosnak tudnia kell, hogy egy 16 éves gyerekről van szó. Ismernie kell a körülményeket is.

Miért akartok kibújni a felelősség alól? Mindkettőtök érdeke, hogy ne legyen baj. Ha a szexhez felnőttnek éreztétek magatokat, most is viselkedjetek felnőttként..

2009. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kioktatásal jár. És be is ismerem egy marha nagy bal f**z voltam.
2009. jan. 11. 23:24
 37/66 A kérdező kommentje:
Szombaton este 23kor történt. Most telik le a 24óra ha jól számolom. Azért lenne fontos hogy Anyumnak menjen be érte mert mi suliba vagyunk. És akkor is kegyeg az idő :S
2009. jan. 11. 23:25
 38/66 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem azt jelenti, hogy a bnőd is nehezen termékenyül. Ha BIZTOSRA akarsz menni, kézen fogod a BARÁTNŐD és elmentek a nőgyógyászhoz most az ügyeletre, vagy nyitáskor.
2009. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
100%

Hát bezony, sok szerencsét.

A barátnődnek mosd meg a fejét, hogy máskor aggódjon ő is, mert felelőtlenül viselkedik. Az anyját meg jól pofánvágnám.

2009. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
50%
Akkor szépen kihagytok 1 napot! Létezik szülői igazolás, meg orvosi is!
2009. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!