Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt a gumi. Nagy a baj?

Kiszakadt a gumi. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este barátnőmel szeretkeztünk. Én már nagyon kivoltam éhezve ezért gyorsabban elmentem mint ő. Kihuztam levettem a gumit. Néztem nincs gond nincs kiszakadva. Főlhuztam egy másikat aztán ment tovább az akció. Amikor ő is elment kivettem és akkor láttam hogy kivan szakadva. Tehetát az első gumival minden rendbe volt. A második szakadt ki de akkor nem mentem el. Maradhatott anyi sperma a himveszőmön hogyterhes legyen? Hozzá kell tennem hogy az aktus. A menstruáció elmulása után volt.
2009. jan. 11. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
66%

Ja és még vmi: ha ennyire érdekli a kedves barátnőd, hogy teherbe esett-e, akkor téged se kell izgasson a dolog.

Te megteszel mindent, hogy ne legyen baj, ő meg sza*ik rá. Akkor ne várjon gyerektartást se majd tőled, ha meglepetés éri!

2009. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:

Ma se alszok akkor. Reggel amint fölébred anyum szolok neki. Már vagy 9szál cigit szivtam el röbke 1 óra alatt.

Minden falusi patikában is van?

2009. jan. 11. 23:44
 53/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van lesz, ha nem hát így jártatok...Fel sem foghatom, hogy miért nem rohantatok ma a dokihoz. Minek vártok napokat vele???
2009. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
23:43: Tudom 16évesen az ember még gyerek. Jó tudom én is az vagyok 18 évesen. De nekem nem hiányzik semmi ilyesmi. Inkább anyamal ha lehet akar elmegyek vele.
2009. jan. 11. 23:47
 55/66 A kérdező kommentje:
ma 23:46: Nem várok vele napokat. Csak mindenki aztmondta hogy tuti nincs gond. Pedig olyan nincs h tuti. És ugyvoltam vele inkább megkérdezem még itt. Mielőtt megnyugodnék. Nem rég kezdtem el nemi életet élni tudom, nem mentség. De legalább tudom ha ilyen van akkor go go go.
2009. jan. 11. 23:49
 56/66 anonim ***** válasza:
100%

De örülök, hogy azért akad olyan fiú, aki felelősséget is vállal a tetteiért! Ritka csoda a mai világban...

Szurkolok neked, hogy ne kelljen aggódnod, de nem az idióta (bocs, de az) barátnőd miatt, aki annyira gyerek, hogy fel sem fogja, hogy az ő érdeke, hogy ne legyen gyerekként gyereke, ne legyen abortusza és emiatt esetleg soha többet gyereke.

Jól gondold meg legközelebb, hogy megéri-e egy ilyen éretlen gyerekkel kezdened! Ennek a balszerencsének rád nézve is vannak következményei (apai kötelesség) és jó lenne, ha ezt tudatosítanád a buta (ismét bocs) barátnőd fejében is.

És változatlanul azt mondom, hogy a barátnőddel együtt menj a dokihoz, ne anyukádat küldd el!!! Nem ér nektek annyit, hogy kimaradjatok néhány órát a suliból, de megnyugodhassatok vmennyire, hogy nem lesz gáz???

Amúgy lévén, hogy ennyit vártok a bevétellel még kevésbé hatásos a gyógyszer és még ha be is veszi, akkor is terhes maradhat!!! Jó, ha ezt is tudod! És azt is jó ha tudod, hogy attól, hogy esetleg megjön a menzesze, még lehet terhes (bár ez ritkán fordul elő, de előfordul).

2009. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:

Engem már nemérdekel a suli, holnap kellene javitanom. Inkább huzzonak meg végzősként minthogy terheslegyen.

Azért jobb ha anyum megy be. Mert nem tudom lehet hogy te városban laksz. De itt orvosi titoktartás ide vagy oda. De egyből megy a hír. Tudom inkább menjen minthogy gond legyen. Csak barátnőmet féltem mert nagyon szeretem. És nem akarom hogy semmi baja legyen.

2009. jan. 12. 00:03
 58/66 anonim ***** válasza:
100%

Nézd...A baleset után jó másfél nap lesz, mire a gyógyszer a barátnődhöz kerül...Az már elég húzós...Óráról órára csökken a hatékonyság ideje...

Jól tetted, hogy itt is megkérdezted.

Elméletileg kicsi az esély a terhességre, de sosem tudhatod, hogy a barátnőd, nem-e pont a kivételhez tartozik, akinél ez a baleset babát nemz... Esélyeket latolgatni meg kár! Te biztosra akarsz menni, a tabletta pedig biztosabb megoldás, mintha semmit sem tennétek! De még 1x mondom, ez sem 100%-os biztonság. Szóval ha bevette a tablettát, azért 2 hét múlva csináljatok tesztet! A bnőd meg készüljön fel az esetleges mellékhatásokra.

Nem árt, ha a linkeket is megnézed, amiket küldtem.

2009. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:

Megnéztem.

Mellékhatások: Vérzészavar, hányineg hányás

Én biztosra akarok mostmár menni. Hallotam olyat most mert mindenkinek irok. Hogy hülyeség ezel traktálni a fiatal szervezetet mert hogy mensi után volt közvetlen és akkor nagyon kicsi az esély.. stb. Apum feleségét is fölhivtam ő aztmodnta hogy nem nagyon lehetséges. Én inkább nem festem az ördögöt a falra holnap go doki igy ugy

2009. jan. 12. 00:10
 60/66 anonim ***** válasza:
Ha még van kérdésed, írj nyugodtan privibe. Szívesen válaszolok, ha tudok. Remélem segítettem a sok szövegelésemmel :)
2009. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!