Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél hónapja kiszakadt a...

Másfél hónapja kiszakadt a gumi, rá 2 órára bevettem a gyógyszert. Akkor egy hét múlva megjött, rendesen 5 napig tartott. Most úgy érzem puffad a hasam. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy szellentenem kell, de nem jön ki és ezért nagyon feszít. Lehetséges, hogy akkor is terhes lehetek, ha 2 órára a baleset után már bevettem az első tabit, a másodikat pedig 12 órával utána, úgy, ahogy le volt írva. Továbbá tegnap óta lázas vagyok. Esetleg betegség, amire gyanakodhatok?
2010. nov. 6. 23:35
 1/6 anonim válasza:

Szerintem nem lehetsz.

1. vettél be tabit

2. megjött, és ez kizárja


De ha nagyon biztos akarsz lenni a dologban, vegyél egy teszted, csináld meg és megnyugodhatsz.

Szerintem csak szimplán beteg vagy! :)

2010. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
az h menstuált, az nem zárja ki....
2010. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

az esetek többségében azért igen... 100%-os választ az ember sosem adhat. elvileg a gumi is 98%ban védett, és bumm.

Miért szerinted terhes?

2010. nov. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a tabi azért elég hatásos.

csak tévhitet oszlatok el. szerintem is kicsi az esélye h terhes legyen.

de múltkor mondta a doki h mentsruáció mellett is lehet terhes az ember lánya.

2010. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lehet terhes, előfordul, de itt most az összképet nézzük. Tabit is vett be, méghozzá elég hamar az eset után, plusz meg is jött. És azért az a tabi elég hatásos. Így a kettő együtt szerintem már kizárja, hogy terhes legyen.
2010. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem is szinte kizárt, hogy terhes lennél .

Ezek a tünetek inkább más dolognak tulajdoníthatók.

2010. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!