Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen alhasba könyökölt a...

5 hetesen alhasba könyökölt a párom. Történhetett baj?

Figyelt kérdés
kb. 5 hetes terhes vagyok, és a párom véletlen alhasba könyökölt.Nem akarta, de elég erőteljesen sikerült, akkor hirtelen begörcsöltem, majd elmult, és reggelre erősebben feszített és szúrt.baj történt?:(vér még nincs sehol...segítsetek!holnap reggel megyek orvoshoz
2009. jan. 11. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém... ne aggódj, biztos minden rendben lesz.

Mindenkinek fájna ha belekönyökének az alhasába, szerintem te is csak ezt érezted.

2009. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszod!!

nagyon remélem hogy igazad lesz...annyira félek hogy baja lett a babónak:(

2009. jan. 11. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lett nyugodj meg ő védve van bent a természuet hol kitalálta
2009. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szio

ne aggodj, jo helyen van benn! en kb 27 hetes lehettem, amikor a villamoson egy jolszitualt oreg neni helyfoglalas celjabol a már jól latható hasamba könyökölt (eleg nagy erovel, direkt, hatulról, mert nem latta, hogy gombolyodok, csak azt, hogy le szeretnek ulni), szóval eppen orvoshoz mentem akkor, és elso dolog volt az uh, mert nagyon aggodtam, de szerencsére semmi sem történt!


ugyhogy nyugi, nem lesz gond!

2009. jan. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!megnyugtattál!!!mostmár ki merem fújni magam!
2009. jan. 12. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!