Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhetett? Írjatok...

Mi történhetett? Írjatok többen ha lehet.

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfőn a dokim 7 mm-es petezsákot látott, írt fel duphastant, femibiont. Egész héten pihentem. Sajnos ezen a hétfőn reggel elkezdtem vérezni.Azonnal mentünk a kórházba Uh-on pedig még épp volt a petezsák, 7,4mm geszt, gyűrű, szabályos szikhólyag, 3mm magzatkezdeményt láttak, de a vérzés nem múlt, csütörtökön már az Uh felszívódást mutatta. Pénteken megműtöttek. Nem tudom mi történhetett.
2011. jún. 18. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A korai vetélések leggyakoribb oka valamilyen élettel nem összeegyeztethető genetikai sérülés. Tulajdonképpen a természet bölcsessége a dolog, mert nem hagy megszületni, egy súlyosan károsodott babát. Az orvosok azt mondják, hogy az a baba aki menni akar az menni fog akkor is, ha pihensz akkor is ha nem, akkor is ha szedsz gyógyszert annak érdekében, hogy megmaradjon. A dolog lelki részét nehezebb feldolgozni. Nem tudsz márt csinálni csak azt, hogy elfogadod, mert ez nem egy olyan dolog ami rajtad múlt. Egy-egy vetélés nagyon sok nő múltjában ott van, ettől még a nagy többségüknek előtte illetve utána is több egészséges gyereke született.
2011. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egy nagyon korai vetélés volt, ahogy az előttem szóló írta,a természet bölcsessége. A vitamin és a progeszteron hormon,a mit a dokid felírt, azt azért kaptad, hátha progi hiánymiatt kezdtél volna vérezgetni. Ha egészséges lett volna a baba, akkor így "megmenekült volna", de ezek a gyógyszerek nem segítenek egy genetikailag sérült babánál, csak a hormondolgokon. Rengeteg nő átesik ilyesmin. Ne hibáztasd magad, te megtettél mindent. Feldolgozni nem könnyű, de lesz egészséges babád, csak pozitívan állj hozzá! (sajnos nekem is volt 2 vetélésem, és van egy gyönyörű egészséges lányom)
2011. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom ami veled is megtörtént.

Jobb így mint egy beteg baba. Jobb lett volna, ha nekem is az elején ment volna el. Én most április elsején veszítettem el a 22 hetes kis angyalkámat, pedig minden ultrahangon azt mondták rendben van.

Ha megkérdezhetem neked mit mondtak mennyit várjatok mire újra próbálkozhattok? Nekem sajnos 6-ot mondtak, de lehet, hogy több kell a pszhiológusom szerint.

2011. jún. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
sziasztok.sajnos ahhoz nem tudok hozzá szólni,h mi lehet.az utolsó válaszolónak és neked is csak annyit szeretnék mondani,h nagyon sajnálom ami veletek történt,én 1,és fél éve vetéltem és még mindig nem tudom elfogadni.veletek érzek és tényleg nagyon sajnálom...
2011. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!



Nekem a doki 2hónapot, vagy mentstruációt mondott. Utána lehet próbálkozni, de előtte csinál nekem hormonvizsgálatokat, hogy minden rendben van-e. Nagyon ideges vagyok, de próbálom összeszedni magam.

2011. jún. 21. 15:39
 6/6 anonim válasza:
nagyon szoritok,h össze jöjjön!!!és ne szorongj!!!
2011. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!