Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, melyik történhetett?

Szerintetek, melyik történhetett?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló gyógyszerrel védekeztünk, de múlt hét kedden abbahagytam (volt még a levélen gyógyszer), már 1 hete hányingerem volt, fájt a fejem, szédültem és gyakran kellett WC-re járnom. Miután a gyógyszer szedését abbahagytam többször védekezés nélkül együtt voltunk a párommal, a tünetek továbbra is fennállnak és az alhasam is szúrkált jobb oldalon. Pénteken kellett volna megjönnie, de ez már ma megtörtént. Szerintetek ez megvonásos vérzés lehet a gyógyszer abbahagyása miatt, vagy nem vagyok terhes és azért vérzek?
2011. máj. 3. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2011. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes és megvonásos vérzésed van a gyógyszer abbahagyása miatt.
2011. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már nem is reménykedek, két egybehangzó válasz után .
2011. máj. 3. 07:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan a megvonásos vérzés,mivel abbahagytad a gyógyszer szedését így a szervezeted azt hiszi itt az ideje a vérzésnek!
2011. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vérzésnek épp nem nevezhető, barnás színű folyás szerű inkább. Majd kiderül mi a helyzet, köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 3. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!