Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhetett? Az inekció...

Mi történhetett? Az inekció miatt lehetett ekkora a tüszőm?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk ezért tüsző érést figyeltünk meg a nőgyógyásszal.Egyik nap mikor a 13.napom volt akkor mentem ultrahangra.Előtte mivel tenisz könyököm van szteroidos inekciót kaptam szóval a szuri után mentem ultrahangra.Akkor volt tüszőm 26mm-esMásnap vissza kellett mennem akkor 29mm-es volt.Azt mondta az ultrahangos nő hogy menjek vissza nem másnap hanem utána mert ez nagyon nagy és ha 30mm fölé megy ez ciszta lessz.Vissza mentem pénteken akkor már nem volt tüsző de ciszta sem.Erre az aszisztens beírta volna hogy ovuláció történt mire az ultrahangos hogy ne azt írja mert ez nem hagyományos ovunak néz ki mert ez olyan mintha szét robbant volna valami és szétnyomta volna a szöveteket és mintha bevérzett volna.Kérdeztem akkor most lehet próbálkozni mire ő lehet de ööööööööö.Ha bevérzik valami annak nem kéne távozni?Akkor nem volt ovum?Várom tanácsotokat.
2011. jún. 28. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem valószinübb, hogy ciszta volt és az pukkadt szét.
2011. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!