Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhetett? Miért lehetet...

Mi történhetett? Miért lehetett mesim épp a ciklusom közepe táján?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28-31 naposak szoktak lenni.A mesim március 1. megjött. Én és a párom éppen márciusban kezdtünk babóval próbálkozni és olyan gyakran együtt voltunk amennyire csak lehet.A történethez hozzátartozik, hogy márciusban külföldön voltunk (tehát 6 óra időeltolódás, évszakkülönbség stb.) és kb. 16.-a körül lebetegedtem (láz, sok gyógyszer, stb.). A lelkes próbálkozás és a nyűgös betegeskedés közben egy nem várt dolog történt velem, mégpedig megjött a menstruációm (vagy ahhoz hasonló) a 17. napon, de a szokásos 5 nap helyett csak 3 nap volt és gyengébb egy kicsivel. A kérdésem az, hogy szerintetetek mi lehetett ez? Esetleg ekkor lehetett ovuláció vagy az időeltolódás felborította a ciklusom vagy baba volt és a betegeskedés miatt elment vagy mire véljem? Ami biztos, hogy sajnos nem vagyok terhes és mostmár azt sem tudom mikorra várjam így a következő mesim, de nagyon foglalkoztat, hogy mi lehetett ez a nem várt 3 napos mesi épp a ciklusom közepe táján.
2010. ápr. 7. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
nézd, itt nem tanult nőgyógyászok vannak, de úgy hiszem, így látatlanban ők sem tudnák:) Ha választ vársz erre a kérdésre, vagy elméleti találgatásokat, azt tudom írni, hogy lehet időeltolódás miatt is (akár még ennél apróbb dolog is összezavarhatja); lehet spontán korai vetélés miatt is; de lehet a betegeskedés végett is. Mindegyik benne van a pakliban.
2010. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!