Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a laparoszkópiát,...

Szerintetek a laparoszkópiát, vagy a hycosyt válasszam?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, a lapar egy komoly műtét, fél órás mélyaltatás, a hycosy pedig altatás nélkül petevezeték átjárhatósági. Kinek milyen tapasztalata van?
2010. nov. 9. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A te orvosod akar mindenáron lapart?Én hycosyn voltam, a következő peteéréskor megfogant a kislányom.
2010. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először az átjárhatóságit, és eredménytől függően a laparoscopiát.
2010. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, ő akarja, pedig már van gyerekem, és nem értem miért nem csinál hsg-t.

Most úgy gondoltam, inkább hycosyra megyek.

2010. nov. 9. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második hozzászólóval.Én a múlt héten voltam hsg-n.Fájdalmas,de ki lehet bírni.
2010. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én dokim sem akar hsg-t, csak lapart, mert ott mindent egyben meg tud vizsgálni és szerinte a hsg egy elavult módszer, alig lehet vmit feltárni vele...nagyon félek a lapartól én is... két hét múlva lesz..
2010. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!